IPL 2020 به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی

IPL 2020 به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی – ورزشی

به روز شده: Apr 17, 2020, 07:21 IST | PTI | دهلی نو

هیئت مدیره در روز پنج شنبه گفت که با توجه به “تحول بهداشت جهانی نگرانی” و مستند اقدامات اجرا شده توسط دولت آن را به حال هیچ چاره ای اما بیشتر به تعویق انداختن glitzy T20 لیگ.

Kolkata Knight Riders

Kolkata Knight Riders

BCCI در روز پنج شنبه به حالت تعلیق 2020 هندی لیگ برتر “تا اطلاع ثانوی” یک تصمیم بود که منتقل به فرانچایز از چند روز بازگشت و انتظار می رود پس از این مستند برای مبارزه با COVID-19 همه گیر تمدید شد. PTI گزارش شده در مارس 14 که هشت franchises همراه با سایر ذینفعان بوده است رندانه در مورد نامعلوم به تعویق افتادن این رویداد که در اصل برنامه ریزی شده از مارس 29. هیئت مدیره در روز پنج شنبه گفت که با توجه به “تحول بهداشت جهانی نگرانی” و مستند اقدامات اجرا شده توسط دولت آن را به حال هیچ چاره ای اما بیشتر به تعویق انداختن glitzy T20 لیگ.

“…IPL حاکم بر شورای BCCI تصمیم گرفته است که IPL 2020 فصل معلق خواهد شد تا اطلاع ثانوی” گفت: BCCI وزیر Jay شاه, در بیانیه ای. همه گیر و تاکنون بیش از 400 نفر در هند زندگی می کند و آلوده به بیش از 12000 نفر است. در سطح جهانی مرگ و میر عبور کرده 1.3 لاخ. IPL بود که به اجرا تا مارس 24 عنوان اصلی, برنامه, برای اولین بار به تعویق افتاد تا 15 آوریل پس از دولت تحمیل محدودیت در ورود خارجی ها با توجه به افزایش COVID-19 موارد است.

سفر نوار بدان معنی است که هیچ بازیکن بین المللی می تواند در این مسابقات به رقابت اگر آن رفت جلوتر ، با این وضعیت هنوز هم مساعد نیست برای هر فعالیت ورزشی و کشور را در وسط یک مستند تا مارس 3, BCCI خودداری از دادن هر گونه برآورد در زمانی که این رویداد ممکن است برگزار می شود. “بهداشت و ایمنی ملت و هر کس درگیر در ورزش بزرگ باقی مانده است اولویت ما…IPL 2020 فصل تنها شروع آن زمانی است که امن و مناسب برای انجام این کار” شاه بیشتر اعلام کرد.

همراه با IPL و سایر cricketing عمل نیز به حالت تعلیق در حال حاضر با توجه به بخشنامه دولت که بارها هر گونه تجمع بزرگ. BCCI بود غیر بخواهيد در هنگام کریکت می تواند رزومه در کشور و شاه داشت که هند ثروتمندترین ورزشی بدن است که نظارت بر وضعیت و به دنبال راهنمایی از دولت مرکزی و همچنین متحده قبل از مصرف هر گونه تصمیم گیری.

“BCCI ادامه خواهد داد برای نظارت و بررسی وضعیت در مورد پتانسیل شروع تاریخ در همکاری نزدیک با همه ذینفعان و ادامه خواهد داد برای گرفتن راهنمایی از دولت هند و دولت های ایالتی و دولت دیگر نهادهای نظارتی” شاه اضافه شده است. IPL فرانچایز داشته مخلوط نظر در برگزاری این رویداد این سال است. در حالی که Kings XI Punjab مالک Ness Wadia اعلام کرده است که ورزش نمی شود و اولویت در این زمان از یک بیماری همه گیر راجستان Royals پیشنهاد کرده بود با داشتن این مسابقات در پشت درهای بسته برخی از زمان در این سال است.

بازیکنان — در گذشته و حال داریم, اما, اند, ایالات گفت که که این مسابقات باید بروید در برخی از نقطه داده معیشت آن را بگسترد. تنها پنجره ای که BCCI می تواند هدف برای میزبانی این مسابقات سپتامبر و نوامبر است. برای که به اتفاق می افتد هند را به جست و خیز جام ملت های آسیا در دبی و یا دیگری کریکت استرالیا و بین المللی کریکت شورا باید به توافق به تعویق انداختن T20 جام جهانی.

جام جهانی برنامه ریزی شده است که برگزار خواهد شد در ماه اکتبر-نوامبر.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im