IPL 2020 | Prithvi شاو: من سعی می کنم به بازی مانند Sachin آقا او است خدا از کریکت

IPL 2020 | Prithvi شاو: من سعی می کنم به بازی مانند Sachin آقا او است خدا از کریکت – ورزش

به روز شده: Apr 22, 2020, 12:00 IST | سرپرستان | بمبئی

صحبت کردن در مورد عشق خود را برای ورزش های دیگر شاو گفت: “من بازی گلف من مانند تنیس روی میز و همچنین مانند شنا.” شاو همچنین صحبت در مورد نیاز به تناسب اندام خود را در دوره مستند

Prithvi Shaw

Prithvi شاو

جوان هند بازکن Prithvi شاو در سه شنبه گفت: ‘بت’ Sachin Tendulkar توصیه کرده است او را برای همیشه بازی را بازی اقامت آرام و خاموش میشه.

در یک Instgram, چت زنده, با, هندی, Premier League (IPL) حق رای دادن دهلی نو پایتخت 20 سال است که جوانترین هند به نمره آزمون قرن در اولین بازی گفت: “او تا به حال تاثیر زیادی بر روی من است. من برای اولین بار او را ملاقات کرد زمانی که من هشت. او همیشه به من می گوید به بازی من بازی طبیعی و با توجه به وضعیت. خارج از زمین نیز او از من خواست تا آرام بماند.”

شاو بود که بخشی از این دو آزمون در نیوزیلند به تازگی جایی که او باز میکنید با Mayank Agarwal در غیاب Rohit Sharma گفت: Tendulkar به حال یک بار از او خواست به تغییر خود را گرفتن.

“من پایین دست بازیکن و Sachin آقا تا به حال از من خواست به تغییر من گرفتن. من جوان بود و من استفاده می شود به تغییر my grip عنوان مربیان’ مشاوره. اما پس از Sachin آقا به من گفت: من تغییر نمی گرفتن من.”

در سپتامبر سال 2017 در 17 شاو جوانترین بازیکن به نمره یک قرن در Duleep جایزه اولین رکوردی که قبلا برگزار شده توسط Tendulkar.

اظهار نظر در contsant مقایسه با افسانه شاو گفت: “وجود فشار زمانی که مردم مقایسه من به او. اما من آن را به عنوان یک چالش. من سعی می کنم به بازی با او. او است خدا از کریکت.”

صحبت کردن در مورد عشق خود را برای ورزش های دیگر شاو گفت: “من بازی گلف من مانند تنیس روی میز و همچنین مانند شنا.” شاو همچنین صحبت در مورد نیاز به تناسب اندام خود را در دوره مستند.

اظهار نظر در مورد تجربه خود از کار با BCCI جمهور Sourav Ganguly بود که earier مربی با DC شاو گفت: “وجود داشته است از تجارب به صادق باشید و به او کمک بسیاری به عنوان او می دانست که چگونه برای ایجاد انگیزه در جوانان در این تیم است. عالی بود.” خواسته به نام مورد علاقه خود را باز شریک او گفت: “Shikhar Dhawan چون من باز بیشتر با او.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de