IPL 2020 | MS Dhoni: زمانی که CSK طرفداران call me ‘Thala’ این نشان می دهد که عشق و محبت خود را

IPL 2020 | MS Dhoni: زمانی که CSK طرفداران call me ‘Thala’ این نشان می دهد که عشق و محبت خود را – ورزش

انتشار: Mar 05, 2020, 14:03 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Dhoni گرفته بود یک فرصت مطالعاتی از کریکت تا کنون پس از جام جهانی در ژوئیه سال 2019 و پس از گذر موقت جهانی شده است و مشتاقانه در انتظار بازگشت او

MS Dhoni Instagram

MS Dhoni Instagram

به عنوان ساخت تا به آینده 13th فصل VIVO IPL, Star Sports India پیشرو گوینده ورزشی شروع به یک سری از برنامه نویسی برای طرفداران این لیگ با یک نمایش ویژه با عنوان “بازگشت از شیر’ ویژگی بسیار ستایش و احترام سابق, هندی, کاپیتان, MS Dhoni. جدید نشان می دهد آن دیدم پخش در مارس 3rd, و تحت پوشش, برخی از فیلم های منحصر به فرد از تیم CSK بازگشت به خانه خود زمین و Dhoni خالص جلسات.

Dhoni گرفته بود یک فرصت مطالعاتی از کریکت تا کنون پس از جام جهانی در ژوئیه سال 2019 و پس از گذر موقت جهانی شده است و مشتاقانه در انتظار بازگشت او. با IPL 2020 شروع مارس 29th, در بمبئی Dhoni شد و مورد استقبال با آغوش باز توسط طرفداران Chennai Super Kings (CSK) در Cheupak ورزشگاه به عنوان او را از سر آموزش پیش از آنچه که پیش بینی می شود خود را IPL swansong.

نمایش “بازگشت از شیر’ کمک به او جان سخت طرفداران نزدیک به ‘Thala’ به عنوان تنها آنهایی که خوش شانس در چنای صف در اعداد برای دیدن او در عمل پس از یک مقدار قابل توجهی از زمان به دور از بازی. آنها نه تنها یک شانس برای رفتن را از طریق paces دوباره اما از طریق نشان می دهد, جان سخت طرفداران قادر به تماشای مورد علاقه خود را ‘Thala’ اشتراک گذاشتن نظرات و تجربیات بودن یک ارزش عضو CSK در طول سال. نشان می دهد خود را متمرکز شده Dhoni در طول سال در CSK هر دو شخصی و حرفه ای او را نه تنها بهتر کریکت اما بهتر انسان است. نشان می دهد همچنین پخش Star Sports 1 Tamil – منطقه ای شاخص کانال ورزشی در تامیل.

Dhoni صحبت در مورد عشق او دریافت از طرفداران سرسخت خود را برای او و تیم CSK به طور انحصاری در بازگشت از شیر نشان می دهد در Star Sports 1 و ستاره های ورزشی تامیل: “این سفر آغاز شده در سال 2008 CSK به من کمک کرد بهبود در همه چیز اعم از آن بود که یک انسان یا یک کریکت دست زدن به موقعیت هایی که دشوار هستند و هر دو در داخل و خارج از میدان و نحوه فروتن هنگامی که شما در حال انجام هست. ‘Thala’ در واقع به معنی برادر بنابراین برای من این بیشتر انتزاعی از طرفداران عشق و محبت نسبت به من بازتابی از آن است. هر زمان که من در چنای یا پایین جنوب آنها هرگز با من تماس با من نام آنها آدرس من را به عنوان Thala و لحظه کسی با من تماس Thala آنها در حال نشان دادن عشق و احترام اما در همان زمان او یک CSK فن.”

سانجی بنگر صحبت در مورد بازگشت Dhoni به طور انحصاری در بازگشت از شیر نشان می دهد در Star Sports 1 و ستاره های ورزشی تامیل: “این سخت است برای پیدا کردن ریتم در ابتدا, اما آن را نیز می تواند یک مزیت بزرگ به دلیل هنگامی که شما در حال بازی کریکت بین المللی فشاری که شما در زیر شما مرتب کردن بر اساس از وارد شدن به تونل چشم انداز با توجه به مسئولیت و نیازهای تیم است. بنابراین از نظر بازیکن و اگر او را گرفته به یک استراحت برای 6-7 ماه او یک فرصت خوب برای کشف کردن و دوباره نویسی”

نگه داشتن در هماهنگی با پالس طرفداران ستاره های ورزشی بار دیگر مطرح شده استاندارد سفارشی محتوا پیش از شروع 13th فصل VIVO IPL. هند پیشرو ورزش پخش خواهد شد پخش غیر زنده برنامه های با بازیکنان کلیدی از تمام تیم های لیگ را به طرفداران و نزدیک به ستاره خود اجازه می دهد آنها را به ماندن بگیرید به روز در همه گذر موقت عمل است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im