IPL 2020 به احتمال زیاد در خارج از کشور, toss-up بین سریلانکا و امارات متحده عربی

IPL 2020 به احتمال زیاد در خارج از کشور, toss-up بین سریلانکا و امارات متحده عربی – ورزشی

منتشر شده در تاریخ: Jul 02, 2020, 14:12 IST | سرپرستان | بمبئی

BCCI رسمی گفت که در حالی که ایده این بود که به بازی در لیگ این کشور وضعیت با توجه به کروناویروس همه گیر ممکن است نیروی هیئت مدیره در نهایت به این مسابقات به دو درهم یا سریلانکا

Chennai Super Kings players celebrate with the trophy after the IPL Twenty20 cricket final match between Chennai Super Kings and Royal Challengers Bangalore at The M.A.Chidambaram Stadium in Chennai on May 29, 2011. Pic/ AFP

Chennai Super Kings بازیکنان جشن با جایزه پس از IPL Twenty20 کریکت نهایی مسابقه بین Chennai Super Kings and Royal Challengers بنگلور در M. A. چیدمبرم ورزشگاه در Chennai در مه 29, 2011. عکس/ AFP

13th edition از لیگ برتر است و به احتمال قوی به رهبری به سواحل خارجی با امارات و سریلانکا در این مسابقه به میزبانی 2020 نسخه پول نقد-غنی لیگ. نهایی اعلام شده است انتظار می رود به زودی به عنوان هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) است که هنوز هم در انتظار رسمی تصمیم گیری در سرنوشت T20 جام جهانی که برگزار می شود در استرالیا در ماه اکتبر-نوامبر.

صحبت به سرپرستان, یک BCCI رسمی در این می دانم که از تحولات گفت که در حالی که ایده این بود که به بازی در لیگ این کشور وضعیت با توجه به کروناویروس همه گیر ممکن است نیروی هیئت مدیره در نهایت به این مسابقات به دو درهم یا سریلانکا.

“ما هنوز برای تصمیم گیری در مورد محل اما به احتمال قوی آن است که رفتن خارج از این سال است. این بیماری در هند نگاه نمی کند مناسب برای بسیاری از تیم ها در آمده در یک یا دو سالن و سپس ایجاد یک فضای که امن خواهد بود برای بازیکنان و همچنین عموم مردم حتی اگر این بازی ممکن است بازی در پشت درهای بسته.

“مسابقه بین امارات و سریلانکا و ما نیاز به تصمیم می گیرید که در آن ما میزبان لیگ با توجه به وضعیت وجود دارد با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. تدارکات همچنین نیاز به نگاه به, بنابراین ما تصمیم خواهد گرفت که به زودی” این مقام گفت.

در حالی که خلق و خوی در ابتدا به نفع میزبانی لیگ در کشور وضعیت کنونی تقریبا ساخته است که برخی از این مسابقات خواهد گرفته شود باید در خارج از هند است.

سرپرستان قبلا گزارش شده است که تصمیم گیران در BCCI تصادفی در 3:2 نسبت با توجه به تصمیم گیری در مورد برگزاری لیگ است. “دیدن آن است که یک مورد از تصمیم گیرندگان در حال تقسیم 3-2 اگر این است که چگونه شما مایل به درک فعلی سناریو.

“وجود دارد یک زن و شوهر از صدای که احساس می کنید که داشتن این مسابقات باید اولویت و اگر این بدان معناست که مصرف آن به خارج از کشور پس از آن می شود. بنابراین در حالی که ما در حال کار بر روی طرح کلی این محل یک منطقه است که بیشتر نیاز به شور و مشورت است. همچنین در پایان روز ایمنی بازیکنان و همه درگیر اولویت است” این مقام توضیح داده شده بود.

IPL رئیس Brijesh پاتل نیز آوازی است که محل نباید نگرانی اگر لیگ در حال بازی در پشت درهای بسته. “آنها (امارات کریکت هیئت مدیره و سریلانکا از کریکت) را به ما اطلاع داد که آنها آماده برای میزبانی لیگ. اما ما اولویت اول است هند اگر ما به دولت اجازه.

“مسلم است که ما نمی توانیم بازی در بیش از سه یا چهار سالن در هند اما مجوز بستگی COVID-19 شیوع تابه. در غیر این صورت ما باید برای کشف بازی در خارج از کشور خواهد شد که آخرین گزینه است. هنگامی که شما در حال بازی بدون تماشاگر آن را واقعا مهم نیست که در آن شما در بازی به عنوان طولانی به عنوان آن را مناسب تلویزیون زمانبندی” پاتل گفته بود هندو.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de