IPL 2020 franchises آماده به قرنطینه بازیکنان خارجی در صورت نیاز

IPL 2020 franchises آماده به قرنطینه بازیکنان خارجی در صورت نیاز – ورزشی

به روز شده: Apr 18, 2020, 11:12 IST | سرپرستان | دهلی نو

در چنین سناریو ما می توانیم آنها را پرواز به کشور در هفته اول ماه مارس و به دنبال این روند از 14 روز در قرنطینه

لیگ برتر هند franchises آماده به قرنطینه خود بازیکنان خارجی برای یک دوره 14 روز اگر مشاوره های مسافرتی صادر شده توسط دولت خواستار همان میان مداوم شیوع کروناویروس. اما آنها در حال انتظار برای مقامات برای پاک کردن زمین برای صدور ویزا به آنها. همانطور که در حال حاضر دولت ممنوع ورود افراد از کشورهای خاص و مناطق تا 31 مارس است.

دولت روز دوشنبه مشورتی صادر گسترش اجباری قرنطینه برای یک دوره حداقل 14 روز برای مسافران از/ترانزیت از طریق امارات متحده عربی, قطر, عمان و کویت. آن را بیشتر ممنوع سفر از مسافران از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و انجمن تجارت آزاد اروپا و ترکیه و بریتانیا به هند با اثر از 18 مارس.

روز سه شنبه دولت بیشتر گفت که سفر از مسافران از افغانستان, فیلیپین, مالزی به هند ممنوع است با اثر فوری. این دستورالعمل یک اقدام موقتی است و باید در نیروی تا مارس 31 و بررسی خواهد شد پس از آن.

صحبت به سرپرستان رسمی از یکی از فرانچایز گفت که تیم آماده بودند برای یک سناریو جایی که بازیکنان خارجی نیاز به قرنطینه برای مدت 14 روز یک بار مجاز برای پرواز به کشور است.

“بله,, تازه, مشاوره تلفنی برای 14 روز در قرنطینه برای سفر از برخی از کشورها و اگر موضع باقی می ماند همان پست 31 مارس که نباید یک موضوع است. اگر ما یک ترخیص از دولت و ویزا صادر شده و سپس quarantining بازیکنان نباید یک معامله بزرگ است. در چنین سناریو ما می توانیم آنها را پرواز به کشور در هفته اول ماه مارس و به دنبال این روند از 14 روز در قرنطینه.

“اما اول بازیکنان خارجی باید با توجه به ویزا و است که چرا ما نیاز به صبر کنید تا مارس 31 برای دیدن آنچه که دولت تصمیم می گیرد برای رفتن به جلو است.”

یک IPL رسمی که در حال حاضر در کنفرانس تلفنی روز دوشنبه گفت که در حالی که وجود دارد هیچ تصمیمی در رابطه با سرنوشت این مسابقات تصمیم بر آن شد که جلسات اتفاق خواهد افتاد در هر هفته و همچنین که بازیکنان خارجی باید در روز 5-استراحت قبل از آنها می توانید شروع به بازی بازی.

“هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود و به صداقت این ایده نیست را به یک تماس. آن را با هدف بیشتر به سمت درک کل سناریو و چگونگی شیوع کروناویروس است تأثیر جهان است. آن را بیشتر در مورد در نظر گرفتن سهام از وضعیت. اما یکی از چیزهایی که ما بحث در مورد این بود که بازیکنان خارجی نیاز 5-بعد پنجره به acclimatise هنگامی که آنها می رسند در هند.

“اما قبل از این که ما نیاز به درک اگر و زمانی که دولت را استراحت مشاوره سفر و بازیکنان خارجی در واقع می خواهد مجاز به در آمده است. مگر اینکه دولت مسائل تازه مشورتی آن خواهد شد غیر ممکن است برای ارزیابی زمانی که بازیکنان خارجی در خواهد آمد و هنگامی که ما می توانید شروع مسابقات.

“در حال حاضر ما نیاز به نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند و امید است که این وضعیت را بهبود می بخشد و بهداشت و ادارات ورزشی را لازم go-ahead برای سازماندهی این مسابقات با بازیکنان خارجی خواند و گفت: سرپرستان.

ورزشی وزارت در مارس 12 روشن ساخته است که تمام رویدادهای ورزشی باید لغو شود در پی شیوع کروناویروس. و اگر آن را اجتناب ناپذیر است و این حوادث باید پشت درهای بسته برگزار شد, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از تجمع جرم. دولت دهلی نو یک گام به پیش رفت و گفت که وجود خواهد داشت هیچ IPL مسابقات در سرمایه های ملی تا 31 مارس است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im