IPL 2020: CSK اتاق پانسمان همواره متشکل از افسانه می گوید Murali Vijay

IPL 2020: CSK اتاق پانسمان همواره متشکل از افسانه می گوید Murali Vijay – ورزشی

به روز شده: Apr 16, 2020, 12:34 IST | سرپرستان | چنای

“CSK بسیار بسیار ویژه تیم. این نوع از بازیکنان که روی سمت راست از حراج برای اولین بار شما از آن نام آنها افسانه های جهانی کریکت” ویجی بیان شد که توسط CSK سایت

Murali Vijay

Murali ویجی

یکی از موفق ترین تیم در تاریخ لیگ برتر هند, مردم اغلب سوال چه مجموعه Chennai Super Kings جدا و درب بازکن Murali Vijay احساس افسانه ها در واحد طول سال ها ساخته شده اند و آن را یکی از بهترین اتاق پانسمان در جهان است.

“CSK بسیار بسیار ویژه تیم. این نوع از بازیکنان که روی سمت راست از حراج برای اولین بار شما از آن نام آنها افسانه های جهانی کریکت” ویجی بیان شد که توسط CSK سایت.

“این یک افتخار بزرگ برای ما جوانان به گام به اتاق پانسمان و مالش شانه با برخی از افسانه ها. شما را وادار به یادگیری بسیاری از چیزهای با تماشای آنها و در اطراف آنها” او گفت:.

در حالی که Vijay شد آزمون متخصص بعدها در حرفه خود او آغاز شده به عنوان مواد منفجره رودخانه و احساس می کند که فرمت مناسب او را از زمانی که لیگ آغاز شده در سال 2008.

“Twenty20 شد یک فرمت جدید در 2008/09 و من حدس می زنم من بازی شد, راه حل برای سفید توپ کریکت وقتی که من آغاز شده است. من به نوعی از آن لذت می برد هنگامی که این فرصت را به من آمد. من آماده بود و رفتن,” او گفت:.

Vijay گفت که bonhomie در این تیم آن را به یک لذت برای انجام و دریافت تحسین شده توسط افسانه در واحد.

“این جو تیم بود به طوری که شما می خواهم برای کمک چرا که هر کس با چنین انرژی و شدت. این رقابت ها بسیار بالا بود و” او اشاره کرد.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de