IPL 2020 | B2 ویزا را ببینید بازیکنان خارجی پس از پیوستن به مارس 15: CSK مدیر عامل

IPL 2020 | B2 ویزا را ببینید بازیکنان خارجی پس از پیوستن به مارس 15: CSK مدیر عامل – ورزشی

به روز شده: May 12, 2020, 16:23 IST | سرپرستان | دهلی نو

صحبت به سرپرستان این CSK مدیر عامل شرکت گفت که بسیاری از بازیکنان خارجی رزرو در کسب و کار ویزا و در چنین سناریویی تازه مشورتی ارسال توسط دولت در روز چهارشنبه می گوید که آنها نمی خواهد اجازه ورود تا مارس 15

Chennai Super Kings مدیر عامل کسی Vishwanathan روشن ساخته است که تازه ویزا مشاوره از دولت هند ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای بازیکنان خارجی خود را برای پیوستن به تیم های مربوطه در 13th edition of the Indian Premier League (IPL) قبل از 15 آوریل مگر اینکه هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) می شود اجازه مخصوص.

صحبت به سرپرستان این CSK مدیر عامل شرکت گفت که بسیاری از بازیکنان خارجی رزرو در کسب و کار ویزا و در چنین سناریویی تازه مشورتی ارسال توسط دولت در روز چهارشنبه می گوید که آنها نمی خواهد اجازه ورود تا 15 آوریل است.

“بسیاری از بازیکنان در حال سفر با ویزای کسب و کار و است که چگونه آنها می آیند و بازی در لیگ. پس از آن خواهد شد غیر ممکن است برای آنها را به پیوستن به این تیم مگر اینکه BCCI می شود اجازه مخصوص. همانطور که در حال حاضر آن است که ممکن است به عنوان diktat خیلی روشن است و ما نمی توانیم در برابر دولت” او گفت:.

پرسید: چه چیزی می تواند بهترین راه رو به جلو او گفت: “BCCI نیاز به نشستن با دولت و منظورم هر دو مرکزی و دولت های ایالتی در سراسر هیئت مدیره دریافت و به برخی از درک چگونه آنها نیاز به رفتن به جلو. مگر در مواردی خاص اجازه داده شده است, آن را نمی ممکن است برای بازیکنان خارجی برای پیوستن به این تیم است.”

دومین نشست گروه وزیران در روز چهارشنبه لغو همه ویزا به جز چند رسمی بندی تا 15 آوریل در پی رشد coronavirus را بترساند.

در این جلسه که در Nirman Bhavan در ملی پایتخت تصمیم بر آن شد که همه موجود ویزا به جز دیپلماتیک رسمی سازمان ملل متحد/سازمان های بین المللی, اشتغال و پروژه ویزا ایستاده به حالت تعلیق تا 15 آوریل به عنوان شیوع کروناویروس در حال حاضر دیده می شود بیش از 60 موارد مثبت در هند.

Coronavirus شیوع بیماری بود روز چهارشنبه اعلام کرد “همه گیر” توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) که رئیس خود را ابراز “نگرانی عمیق” بیش از “هشدار دهنده سطح انفعال” در مبارزه با این ویروس گسترش یافته است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im