IPL 2020: پس از 11 سال را به عنوان خانه می آیند به راجستان Royals?


طرفداران نشئه بعد از Jaydev Unadkat اسکریپت سابقه در Ranji تروفی نیمه نهایی

Rajasthan Royals team during IPL 2019. Pic/ AFP

راجستان Royals تیم در طول لیگ 2019. عکس/ AFP

در #AajKaTaazaBakar راجستان سلطنتی و کل خانواده سلطنتی مورد ستایش قرار داد Jaydev Unadkat پس از سمت چپ بازو هاي نوشته تاریخچه با تبدیل شدن به بالاترین چوگان-گرفتن سریع-کاسه در یک Ranji جام فصل است. او را شکست و یک 21 ساله بولینگ رکورد.

Unadkat کاپیتان Saurashtra به خود چهارم Ranji جام, نیمه نهایی در هشت فصل پس از شکست گجرات در نیمه نهایی در روز چهارشنبه. 28 ساله رهبری از جبهه به عنوان او را برداشت تا 10 ویکت در بازی از جمله هفت نفر در نوبت دوم.

با 65 بلیط این فصل راجستان Royals هاي شکست Dodda گانش را 21 ساله سابقه بوده است. Ganesh گرفته بود 62 درها در فصل 1998-99 برای کارناتاکا.

Unadkat شد دوباره امضا شده توسط Royals برای 8.5 تومان کرور روپیه در داخل بدن IPL 2019 مزایده و توسط اجرای خود را در Ranji جایزه تا کنون pacer به نظر می رسد خوب نیک پیش از VIVO IPL 2020 فصل است.

پس از Unadkat شکستن رکورد feat راجستان سلطنتی قرار دادن یک پست در رسانه های اجتماعی خود را جشن آس سریع کاسه دستاورد است. سلطنتی خانواده بیش از حد پیوست کر آرزوهای خود را به بیان خود را لذت.

راجستان Royals گرفت و به سایت میکرو وبلاگ نویسی توییتر به دوش ستایش در Jaydev Unadkat.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im