Inzamam-ul-Haq: سوالات مطرح خواهد شد اگر لیگ برگزار می شود به جای T20 جام جهانی

Inzamam-ul-Haq: سوالات مطرح خواهد شد اگر لیگ برگزار می شود به جای T20 جام جهانی – ورزشی

به روز شده: ژوئیه 07, 2020, 09:12 IST | PTI | کراچی

ICC است و در عین حال به تصمیم می گیرید سرنوشت T20 جام جهانی در استرالیا است که به جای برنامه ریزی شده از 18 اکتبر تا نوامبر 15

Inzamam-ul-Haq

Inzamam-ul-Haq

سابق پاکستان کاپیتان Inzamam-ul-Haq گفته است که سوال مطرح خواهد شد اگر هند لیگ برتر است چاک دار در پنجره اختصاص داده شده به ICC T20 جام جهانی در استرالیا که در تمام احتمال لغو خواهد شد و در پی COVID-19 بیماری همه گیر. ICC است و در عین حال به تصمیم می گیرید سرنوشت T20 جام جهانی در استرالیا است که به جای برنامه ریزی شده از 18 اکتبر تا نوامبر 15.

“شایعاتی وجود دارد که جام جهانی شد, برخورد با, هندی, Premier League (IPL) و استرالیا-هند سری آن (T20 جام جهانی) را به جای” Inzamam گفت: در کانال یوتیوب در روز یکشنبه. “هند مدیره قوی و کنترل در شورای بین المللی کریکت (ICC). اگر استرالیا می گوید که ما نمی توانیم به برگزاری جام جهانی به دلیل COVID-19 همه گیر و سپس موضع خود را خواهد بود به راحتی پذیرفته اما اگر چنین هر نوع رویداد اتفاق می افتد در همان زمان پس از آن سوال مطرح خواهد شد,” او گفت:.

50 سال سابق رودخانه که به ثمر رساند تا 8830 اجرا می شود در 120 آزمون و 11739 اجرا می شود در 378 ODIs برای پاکستان در ادامه گفت: “مردم فکر می کنم اگر یک کشور می تواند میزبان 12 به 14 تیم (16 تیم) پس چرا ICC نمی تواند نگاه پس از تیم های, بعد از همه, استرالیا یک کشور پیشرفته. “یکی دیگر از چیزی است ICC نباید اجازه داد به اولویت دادن به بخش خصوصی لیگ (IPL) در روز بین المللی کریکت. این منجر به بازیکنان جوان مجبور خصوصی در لیگ های دیگر از مسابقات بین المللی.” این مربی سابق این توافق که از آن آسان است برای میزبان 16 سازمان ملل در طول T20 جام جهانی.

“استرالیا می گویند که آن را دشوار است به آن را برای مدیریت 18 تیم (16) برای این رویداد بزرگ آن را به عنوان آسان نیست. به همین ترتیب تیم پاکستان بود که در انگلستان در یک هتل و تمام امکانات ارائه شده وجود دارد, بنابراین, از آن شده است آسان برای مدیریت 18 تیم (16),” او گفت:.

سرنوشت جام ملت های آسیا که PCB خواهد شد میزبانی خنثی کشور به دلیل امنیتی نیز موضوع را به عنوان هیچ کس نمی داند سرنوشت این مسابقات در اصل برنامه ریزی شده در ماه سپتامبر. Inzamam گفت: “من هم شنیده ام که اعتراض نیز مطرح در تاریخ جام ملت های آسیا به عنوان آن است که برخورد با برخی دیگر از رویداد. “ICC, Asian Cricket Council (ACC) و همه کریکت تخته باید با هم و به یک پیام قوی است که هر نوع برداشت (اولویت دادن به بخش خصوصی لیگ به جای بین المللی کریکت) نمی گیرد,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de