Inzamam-ul-Haq: هند بازیکنان 100s بود برای خود در طول بازی ما روز

Inzamam-ul-Haq: هند بازیکنان 100s بود برای خود ما در طول روز بازی – ورزشی

به روز شده: Apr 23, 2020, 12:35 IST | سرپرستان | لاهور

به طور کلی پاکستان و هند بازی کرده اند 59 آزمون 132 ODIs و 8 T20Is در برابر یکدیگر است که در آن هند را برنده 9 و 55 و 6 مسابقات به ترتيب در حالی که پاکستان باید پیروز در 12 و 73 و 1 بازی بود

Inzamam-ul-Haq

Inzamam-ul-Haq

کاپیتان سابق Inzamam-ul-Haq معتقد است تفاوت بین هند و پاکستان تیم خود را در طول روز بازی بود که بازیکنان خود را در حالی که پاکستان بازیکنان برای تیم است.

“هنگامی که ما مقابل هند خود را پنبه حلاجی شده بود قوی تر از ما بر روی کاغذ. اما حتی ما ضربه را به ثمر رساند 30 یا 40 اجرا می شود آن را برای این تیم اما برای هند, حتی اگر آنها گل 100 اجرا می شود, آنها برای خود” Inzamam گفت: در این نمایش گفتگو با Ramiz رجا در یوتیوب.

“به طوری که تفاوت میان دو طرف,” او اضافه شده است.

Inzamam که به نمایندگی از تیم ملی در 120 آزمون 378 ODIs و 1 T20I بین 1991 تا 2007, بازی های برگزار شده در زمانی که پاکستان استفاده می شود برای تسلط بر هند در زمینه کریکت.

اما در دوران اخیر جداول تبدیل شده است با هند داشتن دست بالا بیش از همسایگان آسیایی خود را.

به طور کلی پاکستان و هند بازی کرده اند 59 آزمون 132 ODIs و 8 T20Is در برابر یکدیگر است که در آن هند را برنده 9 و 55 و 6 مسابقات به ترتيب در حالی که پاکستان باید پیروز در 12 و 73 و 1 بازی بود.

وقتی که می آید به 50-بیش از جام جهانی هند را برنده تمام هفت بازی آنها در برابر پاکستان است. در T20 World Cup هند موفق به کسب چهار از پنج بازی در برابر پاکستان در حالی که باقی مانده یکی هیچ نتیجه ای به همراه داشت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de