خرید رپورتاژ

مخترع cut-copy-paste لری Tesler عبور دور در 74 – اخبار

منتشر شده: فوریه 20, 2020, 14:38 IST | ANI | واشنگتن دی سی

Tesler نیز در خدمت طولانی روی لئامت دادن در اپل بین سال های 1980 و 1997 که در آن او کمک سمت توسعه محصولات متعددی مانند مکینتاش, QuickTime, لیزا و نیوتن قرص

Larry Tesler, Picture/ ANI-Twitter

لری Tesler تصویر/ ANI-توییتر

واشنگتن دی سی: لری Tesler کامپیوتر پایونیر که ایجاد هوشمندانه برش ، کپی و چسباندن توابع گذشت روز دوشنبه (به وقت محلی) در سن 74.

این به طور گسترده ای استفاده می شود کامپیوتر ویژگی های ما بعضی اوقات را مسلم ساخته اند زندگی تعداد بیشماری از کاربران کامپیوتر را آسان تر بیش از چندین سال و ادامه خواهد داد به انجام این کار برای آینده قابل پیش بینی.

آستانه اشاره کرد Gizmodo که بر طبق آن Tesler که متولد سال 1945 در نیویورک دنبال مدرک خود را در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه استنفورد.

در آن سال 1973 هنگامی که او را توسعه cut, copy و paste ویژگی های در حالی که کار در زیراکس را Palo Alto Research Center (PARC).

PARC شده است به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده برای آن تحقیقات اولیه در رابط کاربر گرافیکی و استفاده از آن از طریق استفاده از یک ماوس کامپیوتر است.

با توجه به آستانه Tesler نیز یک مدافع برای “modeless” محاسبات یک مفهوم است که تضمین می کند که یک برنامه رایانه ای باید جداگانه “حالت” که در آن ورودی توسط کاربر نتایج به خروجی های مختلف بسته به اینکه در کدام حالت این نرم افزار در حال اجرا است.

Tesler نیز در خدمت طولانی روی لئامت دادن در اپل بین سال های 1980 و 1997 که در آن او کمک سمت توسعه محصولات متعددی مانند مکینتاش, QuickTime, لیزا و نیوتن قرص.

لیزا و مکینتاش شد اولین کامپیوتر سیستم عامل است که محبوبیت برش ، کپی و چسباندن ویژگی های ساخته شده است عمدتا به دلیل Tesler دخالت.

در سال 1993, Tesler بود ارتقا به سمت مدیر ارشد دانشمند یک نقش که شد و همچنین خدمت توسط استیو ووزنیاک آستانه به نقل از Gizmodo.

Tesler سپس به عضویت Stagecast یک نرم افزار آموزشی راه اندازی شد که یک spinoff از اپل.

پس از کار برای فناوری اطلاعات غول توسط امثال آمازون و یاهو — از 2009 به بعد — او تاسیس یک UX مشاوره در کالیفرنیا است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im