سازندگان به طبیعت با Bear Grylls فقط باید کاهش یافته و حرکت پوستر از قسمت های آینده شامل جنوبی سوپراستار Rajinikanth.

Rajinikanth with Bear Grylls. Picture/PR

Rajinikanth با Bear Grylls. تصویر/روابط عمومی

آن زمان برای Rajini طرفداران به شادی! سازندگان به طبیعت با Bear Grylls فقط باید کاهش یافته و حرکت پوستر از قسمت های آینده شامل جنوبی سوپراستار Rajinikanth. این مطمئن شوید که برای رفتن به یک سوار سرگرم کننده به عنوان ما می بینیم هر کس مورد علاقه Thalaiva رفتن در یک ماجراجویی وحشی با همه علاقه ماجراجو Bear Grylls!

Bear Grylls خود را به اشتراک گذاشته پوستر حرکت از قسمت هیجان انگیز در توییتر. او نوشت: “آماده شدن برای @Rajinikanth فیلمهای تلویزیون اولین با به طبیعت با Bear Grylls پوستر حرکت! من با بسیاری از ستاره ها در سراسر جهان است اما این یکی برای من خاص بود. عشق هند است. #ThalaivaOnDiscovery”

Bear Grylls همچنین نوشت: “@rajinikanth همواره با تکبر راه رفتن! اما در همه چیز متفاوت است… آن را بسیار سرگرم کننده به صرف زمان با افسانه و دریافت به دانستن و دیدن او را در راه کاملا جدید… #ThalaivaOnDiscovery”

برای کسانی که آگاه نیست این خواهد بود Rajinikanth را اولین تلویزیون و چه بهتر از راه برای انجام آن نسبت به طبیعت با Bear Grylls! نشان می دهد نیز تا به حال نخست وزیر نارندرا مودی در آن را قبلا و در حال حاضر ما شاهد خواهید بود Rajini روی صفحه نمایش کوچک است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de