این فیلم با همکاری سارلا سارائوگی تهیه شده است که شوهر وکیلش آشوک سارائوگی نماینده شروتی مودی سرمربی اس اس آر در پرونده مرگ این بازیگر است.

Zuber Khan

زوبر خان

ناگین ۳ بازیگر زوبر کی خان که در نیای: عدالت که از زندگی سوشانت سینگ راجپوت الهام گرفته است، کار بر روی این درام را آغاز کرده است که با همکاری شاریا شوکلا بازی می کند. این فیلم با همکاری سارلا سارائوگی تهیه شده است که شوهر وکیلش آشوک سارائوگی نماینده شروتی مودی سرمربی اس اس آر در پرونده مرگ این بازیگر است. خان و راجپوت رفقاي باشگاه بودن

این اولین پروژه بالیوود نیست که زوال بهنگام بازیگر را برجسته خواهد کرد. شوتا پرهار و ساچین تیواری نیز بخشی از مرگ اس اس آر الهام بخش فیلم خودکشی یا قتل خواهند بود. در این فیلم سوشنت سینگ راجپوت شبیه ساچین به نظر می رسد که احساس تیک تیک تیک است. شوتا دیده خواهد شد که در زندگی معشوقش، کارگردانی شمیک ماولیک، نقش «دردسرساز» را بازی می کند.

سازندگان این پروژه را در بحه تحولات جدید در پرونده سوشنت سینگ راجپوت اعلام کردند، اما از آن زمان اشاره کرده اند که فیلم در مورد مرگ بازیگر فقید نیست. شوتا می گوید این فیلم در واقع در مورد مافیای بالیوود است که نپوتیسم را بندرگاه می کند.

سوشنت در ۱۴ ژوئن مرده پیدا شد. در حال حاضر، CBI در حال بررسی علت مرگ او به همراه اداره اجرای (ED) و اداره کنترل مواد مخدر (NCB) است.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار