خرید رپورتاژ

داخل عکس: طرفداران خود را از بند باز کردن جنون به عنوان ملنگ بازیگران جلب این فیلم واکنش در یک تئاتر – سرگرمی

به روز شده: Feb 10, سال 2020, 16:06 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Aditya Roy Kapur, Disha Patani و Kunal Kemmu رسیده حومه متعدد در Bandra به بررسی واکنش ها به فیلم خود و آنچه به دنبال آن بود جنون کامل!

Picture Courtesy: Yogen Shah

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Yogen شاه

ملنگ به نظر می رسد به دست گرفته اند و مخاطبان با یک طوفان و آنها در حال دوش گرفتن در فراوانی. Disha Patani داغ آواتار ساخت تمام امواج و آن این است که عملکرد خود را که همچنین برنده شدن در سراسر! به تازگی این بازیگر زن همراه با Aditya Roy Kapur و Kunal Kemmu بازدید از این شادی Galaxy تئاتر و تعامل با طرفداران وجود دارد. و دیوانگی برای تیم واقعی بود!

شهادت از همان اخیر تئاتر مراجعه کنید که در آن ملنگ بازیگر کشف شد پستال طرفداران او بودند و با تشویق و hooting به عنوان به زودی به عنوان او در پا. در واقع زندگی می کنند-سیم بازیگر Disha Patani به نظر می رسید نشئه توسط پاسخ دیده می شود مانند قبل از هرگز.

نگاهی به تصویر خود را که در آن او پس از رسیدن کامل سبک:

Malang Star Cast

تئاتر شهر دیدم بسیار زیاد فن دیوانگی که در آن Disha بود احاطه شده توسط دریا از طرفداران که دمیده شد دور او شخصیت و X-factor او به ارمغان آورد به فیلم است. طرفداران نمی تواند آرامش خود را حفظ بودند و همه هیجان زده برای دیدن این بازیگر که واقعا تنظیم صفحه نمایش در آتش در مقابل آنها نیز هست. این همه نیست, حتی Aditya Roy Kapur ایجاد بسیاری از دیوانگی به محض ورود خود را. کلوپ طرفداران بازیگر نوشته شده و تصویری به عنوان شعار این فیلم می گوید: – از بند باز کردن جنون در اینجا جنون:

و در اینجا دو مطلب تصاویر که در آن Kunal Kemmu و Kaur مبارزه برای رسیدن به اتومبیل های خود را به عنوان طرفداران رفته اند به طور کامل دیوانه برای عکس های سلفی و یک نگاه اجمالی از ستاره:

Malang Star Cast

Malang Star Cast

این فیلم در حال انجام است به خوبی در گیشه و باید یک موفقیت برای کل تیم!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im