خرید رپورتاژ

داخل تصاویر: Armaan جین و Anissa Malhotra میزبان یک عروسی بزرگ! – سرگرمی

به روز شده: فوریه 03, 2020, 22:35 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در آنچه که در حال حاضر یکی از بزرگترین رویدادهای سال, Armaan جین و Anissa Malhotra میزبانی یک عروسی بزرگ و داخل تصاویر را نمی توان از دست رفته!

Picture Courtesy: Instagram Account/Kareena Kapoor Khan Fan-Club

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram Account/Kareena Kapoor Khan Fan-Club

از آن زمان جشن برای کاپور و Jain خانواده بالیوود پس از Armaan جین و Anissa Malhotra ازدواج کردم و همانطور که انتظار می رود به حال اعلام به تمام جهان در تمام سبک و بی احترامی صحبت کردن. همه شما ممکن است در حال حاضر دیده می شود Mehendi تصاویر که چیزی کمتر از دیدنی و جذاب است. حتی بیشتر شیک و بسیار گرم بودند Sangeet تصاویر که پر از هیجان و شادی.

و در حال حاضر آن زمان برای عروسی بزرگ بود که بدون شک قرار بود ستاره نکردم. نیتا Ambani و عشا Ambani طبق معمول oozed ظرافت و فضل هنگامی که آنها نیز رسیدن به آرزو ،

نگاهی به:

Armaan Jain Weddimg Reception
نیتا Ambani و عشا Ambani/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Satej Shinde

اعتماد آنیل کاپور به جلو و هر نگاه با سهولت گردیده. این بازیگر نبود در دیده سنتی آواتار بود اما پوشیدن یک دست کت و شلوار سیاه اما نگاه شیک در آن بیش از حد آن را چک کنید:

Armaan Jain Weddimg Reception
آنیل کاپور/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Satej Shinde

نگاه که قتل مانند یک رئیس! سانجی کاپور می رسد با همسر Maheep Sandhu و دختر Shanaya کاپور و مادر-دختر کشتن آن را به معنای واقعی کلمه:

Armaan Jain Weddimg Reception
سانجی کاپور, Shanaya کاپور Maheep Sandhu/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Yogen شاه

تارا Sutaria که قدمت Aadar جین بود همچنین انتظار می رود به مناسبت فضل و او را در آنچه که او بهترین تفرج و در عین حال ظریف و آماده:

Armaan Jain Weddimg Reception
تارا Sutaria/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Satej Shinde

Reema جین نیز می رسد برای دریافت و همراه با او در حال Armaan جین و Aadar Jain. با راه نیست داماد به دنبال داغ ؟ نگاهی به:

Armaan Jain Weddimg Reception
Reema جین با Armaan جین/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Yogen شاه

و در اینجا می آید Karisma Kapoor, کشتن آن دوباره با او به نظر می رسد زیبایی و صورتی ساری. او واقعا برجسته از Mehendi و Sangeet بیش از حد:

Armaan Jain Weddimg Reception
Karisma Kapoor/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Yogen شاه

این مراسم رو از همه بیشتر هیجان انگیز و بزرگ با ورود آمیتا باچان Kiara Advani, Arjun Kapoor, و, Karan Johar. همچنین احتراما به مناسبت شدند آبیشک باچان و آیشواریا رای باچان, Anil Ambani و Sonali Bendre با گلدی Behl.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im