داخل عکس: Karisma Kapoor برای هند سنت در Armaan جین را Mehendi مراسم

داخل عکس: Karisma Kapoor برای هند سنت در Armaan جین را Mehendi مراسم – سرگرمی

به روز شده: Feb 02, 2020, 18:57 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Karisma Kapoor, به نظر می رسد مانند یک اشعه آفتاب او به عنوان کانال های عشق او را برای هند سنت در Armaan جین را Mehendi مراسم!

Karisma Kapoor at Armaan Jain's Mehendi ceremony

Karisma Kapoor در Armaan جین را Mehendi مراسم

Armaan جین و Anissa Malhotra Mehendi مراسم star-studded امر که در آن هر کس به بهترین شات خود را تا آنجا که خود را در لباسهای نگران بودند اما این بازیگر که در زمان دور گیلاس, کیک و شیرینی بود, Karisma Kapoor, بازیگر پسر عموی.

او کانال عشق او را برای هند سنت و حتی به او در زمان Instagram account برای به اشتراک گذاشتن برخی از تصاویر بعد از لباس پوشیدن و همچنین از داخل مراسم است. اول, اجازه دهید بحث در مورد اولین Instagram post. او زیر نویس آن – یک پاپ از رنگ زرد به عنوان یک ترکیب کمرویی و جاذبه جنسی می تواند دیده می شود در عبارات.

سازمان دیده بان آن را در اینجا:

او وارد سبک و به عنوان به زودی به عنوان او ساخته شده ظاهر نشاط و سوسو زدن در چهره او بودند به اندازه کافی برای mesmerise ما نگاهی به عکس ها در اینجا:

Armaan Jain Mehendi Ceremony

و سپس دیگری آمد Instagram پست که در آن او نوشت: – ما عشق هندی سنت و در داخل تصاویر ما او را دیدم فلش Mehendi نما با Armaan, انسان از لحظه, و یک گروه دیگر از بانوان بودند که بخشی از این تابع به عنوان به خوبی. بررسی عکس ها:

به خوبی از آن شده است بیش از سه دهه در بالیوود Karisma Kapoor و به نظر می رسد او را پیری عقب مانده و تنها و تنها زیبا تر به عنوان سال در حال عبور!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید