نوآوری هنرجویان: جدید PS5 کنترلر ویژگی سوم جوی استیک شما عمل خود را با زبان


Illustration for article titled Innovation FTW: New PS5 Controller Features Third Joystick You Operate With Your Tongue

آن را ممکن است خیلی زود به تاج برنده در نسل بعدی کنسول جنگ اما سونی فقط به ما یک دلیل عمده به سهام با پول این شانس! پس از هیجان انگیز نشان از DualSense کنترل در اوایل این ماه کنسول titan فقط به بیرون درز نوآورانه ویژگی های جدید است که پلی استیشن 5 باید: یک سوم جوی استیک است که شما می توانید به طور انحصاری با زبان خود.

تبلیغات

این ممکن است بزرگترین شرط بندی بر روی یک کنترل کننده نوآوری از اصلی Wii!

“این DualSense نشان دهنده خروج رادیکال از قبلی ما کنترل است که با استفاده از جدید انقلابی بزاقی سنسور برای ایجاد اولین جوی استیک است که تنها می توان با یک gamer زبان” گفت: Jim Ryan, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سونی Interactive Entertainment اعلام کرد که این شرکت رفته بود از طریق ده ها تن از مفهومی به مدل حجاری ارگونومیک دهان جوی استیک است که کاملا متناسب با زبان از تمام علاقهمندان به بازی. “لیسیدن, بالا, پایین و یا در یک حرکت دایره ای و جوی استیک قادر خواهد بود به طور کامل تشخیص دهد که مبتنی بر حرکت داده و بلافاصله به ترکیب آن را به دنیای بازی است.”

تبلیغات

“توسعه دهندگان را مهار آزاد به انتخاب کنید که چگونه آنها را با استفاده از جوی استیک اما ما تصور آن را به طور کلی کنترل شخصیت, زبان,” او اضافه شده است.

با توجه به آزادی مطبوعات کنترل همچنین قادر خواهد بود برای نظارت دقیق مقدار بزاق شما توزیع بر روی جوی استیک در حالی که با لیس زدن آن و ماهرانه تغییر صدها نفر از جنبه های آواتار خود اقدامات در زمان واقعی اعم از لیس شخصیت دیگری را به صورت چند نفره بازی به moistening یک نامه در یک همهجانبه پیاده روی سیم کارت. بهتر است این ویژگی قابل حمل slipcover و بزاق دام است که اجازه می دهد تا پارسه به تمیز کردن کنترل کردن و به عقب بر گردیم به عمل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است!

در حال حاضر این نوع از طراحی خلاق است که به شما هیجان زده در مورد نسل آینده. رک و پوست کنده ما نبوده و این هیجان زده در مورد یک بازی نوآوری پس از Sega نشان داد که شما می تواند خوردن Sega Saturn کنترل پد!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de