در ابتدا کاپیتان MS Dhoni دوست داشتم کنترل خود را پرتاب کنندگان: عرفان Pathan

در ابتدا کاپیتان MS Dhoni دوست داشتم کنترل خود را پرتاب کنندگان: عرفان Pathan – ورزشی

به روز شده: Jun 29, 2020, 07:39 IST | PTI | دهلی نو

“در سال 2013 او اجازه کاسه کنترل خود را به جای او کنترل آنها را به طوری که او می دانست که او بسیار آرام و در کنترل در سال 2013 قهرمان جام.”

MS Dhoni

MS Dhoni

سابق هند هاي عرفان Pathan نشان داده است که در جام جهانی برنده سابق کاپیتان ماهندرا سینگ Dhoni دوست داشتم به کنترل خود پرتاب هنگامی که او خود را آغاز کاپیتانی خود درس محدود در سال 2007 آمد اما به آنها اعتماد در سال 2013 یک فاز که در طی آن او نیز شد آرامتر شد. 35 سال Pathan که تحت Dhoni به عنوان بخشی از هر دو جام جهانی 2007-تیم برنده و 2013 قهرمان جام-عقد طرف گفت: سال به عنوان آنها رفت و با تغییر Dhoni کاپیتان در بیشتر راه بیش از یک.

“در سال 2007 این اولین بار بود و شما را در درک که زمانی که به شما داده می شود یک مسئولیت بزرگ از رهبری یک تیم شما هیجان زده” پاتان گفت: در ورزش ستاره’ ‘کریکت متصل’ وقتی پرسید که چگونه Dhoni تغییر به عنوان یک کاپیتان در بین سال های 2007 و 2013. “تیم جلسات همیشه کوچک هر چند هر دو در سال 2007 و 2013 در طول قهرمانان جام فقط 5 دقیقه نشست” اضافه شده کاسه که اعلام بازنشستگی خود را از همه اشکال کریکت در اوایل این سال است. صحبت کردن در مورد یک تغییر است که او متوجه شده در Dhoni پاتان گفت: “هنگامی که جوان ماهندرا سینگ Dhoni شد کاپیتان در سال 2007 او با استفاده از به اجرا از جدا نگه داشتن پایان دادن به کاسه در هیجان و سعی کنید به کنترل کاسه ساز به عنوان به خوبی.

“در سال 2013 او اجازه کاسه کنترل خود را به جای او کنترل آنها را به طوری که او می دانست که او بسیار آرام و در کنترل در سال 2013 قهرمان جام.” Dhoni بازی کرده است و هر کریکت پس از هند در نیمه نهایی خروج از ODI جام جهانی سال گذشته است. او به رهبری این کشور در محدود اور فرمت های از سال 2007 تا سال 2016 و در تست کریکت از سال 2008 تا 2014. 38 سال تنها کاپیتان را به نفع خود تمام ICC غنائم. تحت کاپیتانی خود درس, هند برنده سال 2007 جهان T20 2010 و 2016 آسیا, فنجان, 2011 ODI جام جهانی 2013 قهرمان جام. پاتان گفت: سال 2013 Dhoni آغاز شده بود به کارگیری ریسندگی در بحران شرایط را به نفع خود بازی. “هنگامی که Dhoni کاپیتان شد برای اولین بار و پس بدیهی است که صحبت کردن در مورد سال 2013 قهرمان جام, او به دست آورد تجربه در بین اعتماد خود را آهسته پرتاب کنندگان “…او بسیار روشن است که در زمان بسیار مهم او نیاز به دریافت ریسندگی به بازی را به نفع خود بازی ها,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول