Indrajith Sukumaran, Dhanush همه-ستایش برای Sufiyum Sujatayum تریلر

Indrajith Sukumaran, Dhanush همه-ستایش برای Sufiyum Sujatayum تریلر – سرگرمی

انتشار: Jun 24, 2020, 19:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Sufiyum Sujatayum ستاره Jayasurya و Aditi Rao Hydari در فریبنده عاشقانه موسیقی سفر

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

Sufiyum Sujatayum آینده موزیکال درام عاشقانه فیلم نوشته و کارگردانی شده توسط Naranipuzha Shanavas و تولید شده توسط Vijay ببو زیر بنر جمعه فیلم خانه. ستاره فیلم Jayasurya و Aditi Rao Hydari در فریبنده عاشقانه موسیقی سفر. این فیلم در اصل برنامه ریزی شده برای اکران اما با توجه به همه گیر آن است که برنامه ریزی شده برای انتشار این 3rd جولای در OTT پلت فرم آمازون نخست تصویری.

تریلر این فیلم به تازگی منتشر شده و بسیاری از شخصیت های برجسته را باران آن را با تقدیر و حتی در زمان به رسانه های اجتماعی خود را برای همان! در اینجا برخی از آنها را. بازیگر Indrajith Sukumaran در زمان خود را به رسانه های اجتماعی به آرزو تیم خود را بهترین. او نوشته شده لینک تریلر با عنوان: “بهترین آرزوها برای Vijay ببو, Jayasurya, Aditi Rao Hydari و کل تیم از #SufiyumSujatayum (sic)”.

بازیگر فیلم Mamtha Mohandas مشترک تریلر در کنار عنوان: “آرزوی تمام خدمه Sufiyum Sujathayum بهترین… این یک نقطه عطف زمانی توسط Vijay ببو ‘s جمعه خانه سینما دوباره در ساخت اولین اولین مالایالام فیلم منتشر خواهد شد به طور انحصاری توسط آمازون نخست تصویری”.

خواننده و آهنگساز موسیقی Amritha Suresh در انتظار برای دیدن دو شخصیت اصلی شیمی بر روی صفحه نمایش. او پست شده به عنوان: “دیدار با صوفی و Sujatha… تریلر در حال حاضر.”

Dhanush ارسال شده تریلر از این فیلم را که مایل باشید به این تیم از فیلم: “در اینجا تریلر از #SufiyumSujatayum. موفق باشید تیم”.

این فیلم به ضرب گلوله توسط فیلمبردار آنو Moothedath و ویرایش شده توسط Deepu یوسف. این روح موسیقی در این فیلم تشکیل شده توسط استعداد M Jayachandran با شعر به قلم هری Narayan و آهنگ خوانده شده توسط Sudeep Palanad. این فیلم به ارمغان آورد با هم توسط تهیه کننده اجرایی Vinay ببو.

Sufiyum Sujatayum را در سراسر جهان برتر در Malayalam این 3 ژوئیه به طور انحصاری در آمازون نخست تصویری. بنابراین مطمئن شوید که به تماشای آن!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK