خرید رپورتاژ

هند جوانترین COVID-19 بیمار بهبود در Telangana – اخبار

انتشار: May 30, 2020, 09:04 IST | سرپرستان | حیدرآباد

پس از تحت درمان برای 25 روز نوزاد پسر از Mahabubnagar منطقه مرخص شد

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

45-روز-نوزاد پسر گفته می شود هند جوانترین Covid-19 بیمار بهبود از بیماری و مرخص شد از بیمارستان اینجا را در روز چهارشنبه. مقامات روشن است که نوزاد بود فقط 20 روز زمانی که او قرارداد عفونت را از پدر خود و بستری شد به دولت در اجرای بیمارستان گاندی در اینجا. پس از تحت درمان برای 25 روز نوزاد پسر از Mahabubnagar منطقه مرخص شد در روز چهارشنبه. “او احتمالا جوانترین فرد در این کشور به تماس با عفونت و بهبود موفقیت” وزارت بهداشت گفت.

حمل نوزاد در آغوش مادر دیده می شد پیاده روی به بیرون از بیمارستان با یک لبخند. کارکنان بیمارستان به گرم ارسال-به جوانترین Covid-19 بیمار و 12 بچه های دیگر که آنها نیز تخلیه شده با او. 13 نفر بودند که در میان 32 بيماران ترخيص شده در Telangana روز چهارشنبه در حالی که دولت ثبت شده تنها هفت مورد جدید.

وزیر بهداشت Eatala Rajender ابراز شادی بیش از بازیابی از جوانترین بیمار و دیگر کودکان است. او با تبریک و پزشکان و پرستاران و امدادگران از بیمارستان. این راست سومین روز متوالی است که Telangana گزارش موارد جدید در تک رقمی. با این که تعداد کل موارد یافت و با 1,016.

تعدادی از بهبود نیز نقل مکان کرد تا به 409. این مرگ و میر ایستاده در 25. در مجموع 582 نفر در حال حاضر تحت درمان است. Rajender گفت: 10 از بیماران در بیمارستان گاندی بودند تحت درمان در بخش مراقبتهای ويژه (ICU). یکی از آنها این است که در یک ونتیلاتور در حالی که چهار اکسیژن.

وزیر گفت: در حالی که میزان مرگ و میر در کشور است 3.2 همان در Telangana می ایستد در 2.5.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im