هند آزمون پیسرز را می توان در بالا برای دو سال آینده: Bharath آرون

هند آزمون پیسرز را می توان در بالا برای دو سال آینده: Bharath آرون – ورزشی

به روز شده: مه 27, 2020, 08:25 IST | PTI | دهلی نو

بازگشت از یک مجبور دراز کردن بدون یک شانس برای انجام کامل تکامل یافته مهارت مبتنی بر آموزش به مدت سه ماه می تواند منجر به صدمات اما آرون احساس می کند که اخلاق کار از این گروه در حال حاضر به گونه ای است که نمی توان آن را علت نگرانی

India pacer Jasprit Bumrah with bowling coach Bharat Arun at Rajkot in January. Pic/PTI

هند هاي Jasprit Bumrah با بولینگ مربی بهارات آرون در Rajkot در ماه ژانویه است. عکس/PTI

هند بسیار موفق سرعت کوارتت را در بالای بازی خود را در آزمون برای “حداقل دو سال بیشتر” حتی به عنوان مربیان و انتخاب جمعی صفر در دسته بعدی از قوی match-برندگان احساس ملی بولینگ مربی Bharath آرون. Ishant Sharma (297 درها از 97 آزمون), محمد شامی (180 درها از 49 آزمون), Umesh Yadav (144 درها از 46 آزمون) و Jasprit Bumrah (68 درها از 14 تست) بودند استثنایی در خانه و دور مسابقات آزمون در طول سال 2018 و 2019 فصل است. آینده نه آزمون (چهار مقابل استرالیا و پنج برابر انگلستان) به خوبی می تواند آخرین هورا برای این کوارتت به عنوان یک سرعت واحد قرمز-توپ کریکت تنها با Bumrah (26 سال) در روزهای اولیه زندگی حرفه ای او “اين حمله را انجام داده است فوق العاده هست و من نمی بینم هر گونه مشکل در آنها ادامه به عنوان یک گروه به مدت حداقل دو سال. اگر آنها باقی می ماند مناسب و قوی آنها به خوبی می توانید در ادامه پس از که به عنوان یک گروه اما بله قطعا دو سال حداقل” آرون گفت.

آرون که نظارت دوره طلایی هندی, سریع, بازی بولینگ معتقد است که بسیاری از هیجان انگیز سریع پرتاب می آیند از طریق صفوف و مربیان همراه با انتخاب باید شناسایی دسته بعدی به صورت جدی. “بله, هیجان انگیز محصول از bowlers سریع است که از طریق و آن را به یک تلاش مشترک انتخاب و مربیان به شناسایی دسته بعدی که وجود دارد این است که سالم نیمکت قدرت” آرون خود را یک سابق هند رسانه هاي گفت. نیاز به شناسایی نیمکت قدرت لازم است به یک جامد چرخشی در سیاست است که باعث افزایش طول عمر با سرعت بازرگانان. “…همچنین ما می توانیم با استفاده از bowlers سریع به عنوان در هر چرخش سیاست بسته مربوطه وظایف سنگین. این مورد نیاز است به عنوان شما می خواهید خود را نخست bowlers سریع آماده می شود برای بهترین موارد است.”

که دقیقا به همین دلیل آرون می خواهد که در اردوگاه برگزار می شود و پس از این مستند حتی داخلی و هند اجرا باید یک فرصت برای آموزش با تمام قرارداد سریع پرتاب کنند. “من می خواهم تمام قرارداد سریع پرتاب کنندگان در این اردوگاه همچنین برخی از امیدوار کننده پرتاب کنندگان (سریع و چرخش) که انجام داده اند به خوبی در کریکت داخلی و همچنین برای هند را شامل می شود در اردوگاه” او گفت:. این اردوگاه نیز خواهد شد یک فرصت برای بازیکنان و سعی در القاء اين عادت را با استفاده از بزاق در کریکت توپ که نیاز به برخی از مطبوع.

“استفاده از بزاق بسیار دشوار عادت به دریافت بیش از. ما به یک تلاش آگاهانه برای به دست آوردن این عادت ما در طول جلسات تمرین,” او گفت:. به عنوان داده در ICC دستورالعمل آرون همچنین احساس می کند که برای سفید توپ کریکت حداقل شش تا هشت هفته مورد نیاز خواهد بود برای سریع پرتاب کنندگان و زمان بیشتری برای آزمون مسابقه تناسب اندام. “آماده شدن برای آزمون مسابقات معنی تعداد بیشتری از اور زیر کمربند خود را در حالی که از آن خواهد شد کمی سریعتر برای T20 بازی. شما نیاز به رفتن را از طریق یک فرایند و آن را به 6 تا 8 هفته,” او گفت:.

بازگشت از یک مجبور دراز کردن بدون یک شانس برای انجام کامل تکامل یافته مهارت مبتنی بر آموزش به مدت سه ماه می تواند منجر به صدمات اما آرون احساس می کند که اخلاق کار از این گروه در حال حاضر به گونه ای است که نمی توان آن را علت نگرانی. “راستش من نمی خواهد می گویند من نگران هستم در مورد هر چیزی به عنوان bowlers واقعا سخت کار کرده اند برای دریافت قوی تر و augurs بسیار خوبی برای پسران ما. “Skillwise ما فقط نیاز به تیز کردن خودمان را بزرگترین چالش این است که چگونه به سرعت شما می توانید دریافت کنندگان مسابقه آماده باشد.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de