هند معلول جسمی بازیکنان در نهایت دریافت جایزه از BCCI

هند معلول جسمی بازیکنان در نهایت دریافت جایزه از BCCI – ورزشی

به روز شده: مارس 03, 2020, 08:01 IST | Subodh Mayure | بمبئی

BCCI سپرده Rs 2.70 لاخ [پس از کسر مالیات] به همه 18 بازیکن و پنج کارکنان پشتیبانی از اعضای تیم برنده

Skipper Vikrant Keni

کاپیتان Vikrant Keni

دو ماه صبر تحمل توسط هند ناتوانی جسمی T20 World Series-تیم برنده خود را برای پول جایزه از BCCI در نهایت به پایان رسید و در روز شنبه پس از کریکت هند مدیره تضمین تومان 3 لاخ [به هر بازیکن و حمایت از کارکنان عضو] بود واریز خودشان به حساب های بانکی.

اواسط روز جمعه تا به حال برجسته امیدوار است بازیکنان تا به حال از BCCI پس از پاداش نقدی اعلام شد, در مارس 4. BCCI سپرده Rs 2.70 لاخ [پس از کسر مالیات] به همه 18 بازیکن و پنج کارکنان پشتیبانی از اعضای تیم برنده.

این یک کمک بزرگ برای Suganesh Mahendaran پسر از خودرو راننده ریکشا. “انتظار نداشتم پول برای آمدن به زودی. زمانی که من و هم تیمی رامش Naidu اطلاع من فقط می تواند آن را باور نمی کند. این پول بسیار گرانبها و ما استفاده از آن را بسیار با دقت گفت:” hard-hitting تامیل نادو رسد که تغییر رنگ نهایی v انگلستان با 11-توپ 33 به کمک پرچ عنوان در ماه اوت سال 2019 در Worcestershire.

Naidu هیجان زده شد بیش از حد. “این یک مقدار زیادی علیه اطفال مثل من. من به این پول به پدر من به عنوان او می داند که چگونه به بهترین استفاده از آن گفت:” Naidu است که انجام خود M Tech از بمبی چنای.

مربی Sulakshan Kulkarni تشکر اواسط روز برای برجسته بازیکنان شود. “همه ما با دریافت این پول از BCCI. اواسط روز مقاله ساخته شده است که بسیاری از تفاوت. پس با تشکر از شما گفت:” سابق بمبئی wicketkeeper و Ranji جایزه برنده مربی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im