خرید رپورتاژ

هندی سوپر لیگ: بمبئی تخریب – ورزشی

به روز شده: فوریه 13, 2020, 09:00 IST | سازمان | Margao

MCFC را به امید آب بندی بالا-4 اسکله dented پس از 5-2 خرمن کوبی از FC گوا در هند در سوپر لیگ

Ferran Corominas score FC Goa's first goal against Mumbai City FCduring their ISL match yesterday. Pic/ISL

فران Corominas نمره FC گوا اولین هدف در شهر بمبئی FCduring خود ISL بازی دیروز. عکس/ISL

FC گوا ضرب و شتم Mumbai City FC 5-2 در بالا به ثمر رساند بازی را به سه نقطه روشن در بالای هندی, سوپر لیگ, جدول اینجا را در روز چهارشنبه. شهر بمبئی را قرار داده تا مبارزه اما گوا شد بالینی به اندازه کافی به درجه یک تا یک پیروزی قاطعانه. Rowllin بورخس (18) دست بمبئی منجر قبل از Ferran Corominas (20) هوگو Boumous (38) و Jackichand سینگ (39) دست به ابتکار عمل را به FC گوا. هر چند Bipin سینگ (57) کشیده هدف بازگشت به بمبئی کرو (80) زده دوباره قبل از محمد رفیق به ثمر رساند یک گل به خودی در 87 مراسم اهدای دقیقه به مهر و موم پیروزی FC گوا.

پیروزی دیدم FC گوا در دوره باقی می ماند به پرچ نقطه بالا در لیگ بمبئی در حالی که باقی می ماند چهار امتیاز جلوتر از پنجم قرار داده شده zovi که باید دو بازی کمتر. FC گوا ساخته شده یک درهم و برهم شروع به بازی دادن توپ دور ارزان در دفاعی خود را نیمی به مراتب بیش از حد بسیاری از بار. بمبئی بموقع در زمان استفاده و زمان سرب در دقیقه 18. Subhasish بوز رو به توپ و راه اندازی Borges داخل جعبه که درایو در زمان انحراف قبل از اقامت در net.

FC گوا پاسخ سریع بود. در 20 دقیقه Jackichand ارسال توپ از جناح راست. Boumous موفق به nod توپ رو به جلو که Corominas شدت انتقاد کرد خانه در رگبار از محدوده نزدیک است.

اعتماد به نفس FC گوا

FC گوا رشد اعتماد به نفس و بمبئی با دو سریع اهداف قبل از نیمه وقت. در دقیقه 38 یک گوشه از براندون Fernandes شد و راننده سرشونو تکون دادن نسبت به Boumous توسط کارلوس پنا. مراکش در واکنش به سرعت و به طور مستقیم آن را به گوشه ای دور به دست Gaurs منجر شود. در دقیقه بعد کرو سوار به جلو و تضعیف Jackichand در سمت راست که رنده درخشان پایان به جعبه برای بی حس کردن دور طرف.

بمبئی آغاز نیمه دوم با تجدید نیرو و یک هدف در دقیقه 57 زمانی که Borges نگه داشته ترخیص زنده در جناح راست قبل از برش آن را به عقب برای Bipin که اولین بار شات موج خالص.

FC گوا هر چند آمار بمبئی در مبارزه برای قرار دادن بازی به رختخواب. سریع حرکت دیدم Boumous لغزش کرو از طریق هدف و او به پایان رسید گذشته Amrinder Singh آن را 4-2.
بازدید کنندگان حیرت زده کرد

بمبئی با آن برخورد شد قاتل جنسی در 87 مراسم اهدای دقیقه زمانی که کرو را تلاش شات مسدود شده بود دور. آن سقوط لنی Rodrigues که ناودان یک صلیب مستقیم به رفیق و توپ منحرف را به هدف.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su