هندی ورزشکاران-تبدیل-پلیس اطمینان کامل مستند توسط گشت خیابان

هندی ورزشکاران-تبدیل-پلیس اطمینان کامل مستند توسط گشت خیابان – ورزشی

به روز شده: Mar 28, 2020, 09:58 IST | PTI | دهلی نو

هندی ورزشکاران-تبدیل-پلیس در حال بازی نقش کلیدی برای اطمینان از کامل مستند توسط گشت زنی در خیابان ها و ترغیب مردم به ماندن در خانه های خود.

2007 T20 World Cup-winning cricketer Joginder Sharma is on duty

2007 T20 World Cup-برنده کریکت Joginder Sharma است در وظیفه

آنها در خط مقدم بودند به دنبال افتخار برای ملت به عنوان ورزشکاران و در حال حاضر برخی از هندی قهرمانان ورزشی هستند و نقش کلیدی را در مواج نبرد در برابر COVID-19 pandemic—منینگ خیابان ها به عنوان افسران پلیس ترغیب مردم به ماندن در خانه در میان ملی مستند. T20 World Cup-برنده کریکت Joginder Sharma, بازی های کشورهای مشترک المنافع مدال طلا برنده بوکسور Akhil کومار و بازی های آسیایی قهرمان کبدی بازیکن آجی Thakur یک چیز مشترک اند. آنها تمام وقت افسران پلیس.

“من شده اند با یک DSP از سال 2007. این یکی از یک نوع چالش برای من به عنوان یک افسر پلیس به دلیل کلی ترس و من می توانم به شما بگویم که من را دیده اند کاملا چند چالش در سال از خدمات” گفت: شارما همه طفیلی که جاودانه خود را با جایزه برنده نهایی مقابل پاکستان در سال 2007 T20 جام جهانی اجلاس برخورد در آفریقای جنوبی.

گسترش آگاهی

Sharma, 36, در حال حاضر ارسال شده در حصار. “وظیفه ما در زمان شروع می شود و حدود 6 هستم و ما گشت, ساخت, مردم آگاه, ارسال, کسانی که برای تفریح به خانه های خود کمک به کسانی که نیاز به ملزومات و یا کمک های پزشکی و اقدام علیه کسانی که سعی در سرپیچی بدون هیچ دلیل خوب” شارما گفت. خدمت با Gurugram پلیس به عنوان ACP از سپتامبر سال گذشته است کومار. “مردم به طور کلی تعاونی و در هر مورد خدمات ضروری در حال باز نگه داشته بنابراین وجود ندارد وحشت. به اعتقاد من تنها اجرای دقیق مستند خواهد بود قادر به متوقف کردن این ویروس است. مردم به آرامی به درک این گفت:” سال 2006 CWG طلا-مدال که تبدیل 38 روز جمعه یک کار تولد برای او.

India boxer Akhil Kumar هند بوکسور Akhil کومار

دو بار المپیک و آرجونا awardee نیز تجمع پول با همکاران خود از جمله یکی دیگر از باکسر-تبدیل-پلیس Jitender کومار برای خرید مواد غذایی ضروری و sanitisers برای محروم. Jitender, آسیایی, برنز مدال است, نوشته شده در روری. “ما در حال تلاش ما بهترین است. کسانی که می توانند به ماندن در داخل می تواند و باید وجود دارد اما کسانی که نمی توانند. تلاش ما این است تا اطمینان حاصل شود که ما رسیدن به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است” کومار گفت.

Thakur بود که عطا Arjuna جایزه و Padma شری در سال گذشته یک DSP در هیماچال پرادش پلیس شده است و در خدمات پس از 2017. 2014 بازی های آسیایی طلا-مدال اخیرا دیده گشت زنی در خیابان های بیلسپور.

اول ایمنی

در حالی که در گارد برای دیگران این مردان در لباس و همچنین باید اطمینان حاصل شود که آنها باقی می ماند امن خود را. “…ما حمل ماسک و دستکش و sanitisers برای خود ما حفاظت, اما برای ما بهترین حمایت است و اگر مردم نمی آیند در خیابان ها بی ارزش” گفت: شارما. “خانواده من در روتک آنها همیشه نگران من است. من همسر و فرزندان تماس با من در همه زمان ها و بحث در مورد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. من سلام همسر من برای مدیریت خانه در این زمان در حالی که من در اینجا انجام وظیفه من,” او اضافه شده است.

Kabaddi star Ajay Thakur (left) is a DSP in Himachal Pradesh Policeکبدی ستاره آجی Thakur (سمت چپ) یک DSP در هیماچال پرادش پلیس

شارما گفت: وضعیت حال جام جهانی-برنده در دستی می آید در حالی که مشاوره مردم است. “آنها به من احترام برای من دستاورد و گاهی اوقات آن را کمک می کند تا کار من زمانی که آنها را ببینید من nameplate. وقتی که من به مردم بگویید به جمعیت بازارهای ارزان معاملات آنها پایبند است. من به آنها بگویید چگونه هزینه آن خواهد بود اگر آنها گرفتن این عفونت است که آنها نمی باید خطر یک بیماری کشنده برای صرفه جویی چند دلار گفت:” سابق همه طفیلی.

کومار از سوی دیگر مورد علاقه دشوار اقدام علیه عمدی متخلفان. “برخی وجود دارد که واقعا نمی دانم اما دیگران وجود دارد که از راه می رسد با وجود دانستن آنچه در آن به معنی. من فکر می کنم آنها باید در برخورد با sternly که تنها زبان آنها را درک داشتند.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>