خرید رپورتاژ

راه آهن هند راه اندازی شری رامایانا اکسپرس – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 19, 2020, 16:47 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

قطار خواهد بود که توسط راه آهن هند پذیرایی و گردشگری شرکت با مسئولیت محدود (IRCTC) خدمات عمومی واحد تحت وزارت راه آهن.

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

در حال حاضر رامایانا قطار! راه آهن هند با هدف ارائه یک زیارت به جانبازان از مکان در ارتباط با خداوند راما طول مومن دوره Navratras اعلام راه اندازی ویژه گردشگری قطار – شری رامایانا بیان از دهلی نو در تاریخ 28 مارس سال 2020 است. قطار خواهد بود که توسط راه آهن هند پذیرایی و گردشگری شرکت با مسئولیت محدود (IRCTC) خدمات عمومی واحد تحت وزارت راه آهن.

این قطار ویژه را ده مربیان که شامل 5 کلاس جای خواب غیر AC مربیان و 5 AC 3 ردیف مربیان است. رزرو را صرفا در ابتدا آمده را بر اساس.

مشابه گردشگری قطار در این مدار معرفی شده در سال گذشته تنها با جای خواب کلاس مربیان که یک موفقیت بزرگ بود و پاسخ از عموم بود خیلی فوق العاده ای است که تمام صندلی های موجود بودند رزرو در تنها هفت روز زمان است.

در نظر قبلی پاسخ IRCTC, Ltd تصمیم گرفته است برای راه اندازی این محصول منحصر به فرد که در آن برخی از AC 3 ردیف مربیان نیز اضافه شده است در علاوه بر این به جای خواب کلاس مربیان است. قطار آغاز خواهد شد سفر خود را از دهلی نو در تاریخ 28 مارس سال 2020 است. علاقه گردشگران ممکن است هیئت مدیره این قطار از دهلی Safdarjung, Ghaziabad, مرادآباد, Bareily و لکنو.

در شب 16 -17 روز تور گردشگران را به بازدید از جاذبه های توریستی در ارتباط با خداوند Ram, همچنین شناخته شده به عنوان “رامایانا مدار هند’. عمده مکان های تحت پوشش در این سفر هستند Ram Janmbhoomi و هانومان گڑھی در ایودیا, بهارات Mandir در Nandigram, سیتا ماتا Mandir در سیتمرهی (بیهار) و جنکپور (نپال), Tulsi معناس Mandir و Sankat Mochan Mandir در بنارس سیتا Samahit Sthal در سیتمرهی (UP) Triveni سنگم هانومان Mandir و Bharadwaj آشرام در Prayag, Shringi Rishi Mandir در Shringverpur, Ramghat و ساتی Anusuiya Mandir در Chitrakoot, Panchvati در Nasik Anjanadri تپه و هانومان Janm Sthal در همپی & Jyotirlinga شیوا Mandir در Rameshwaram.

گردشگران ارائه خواهد شد خالص وعده های غذایی گیاهی, مسکن و شستشو و تغییر امکانات در Dharmashalas (SL کلاس رزرو مسافران) / هتل ها (AC کلاس رزرو مسافران) تمام نقل و انتقالات & بینایی دیدن ترتیبات در مکان های توریستی و غیر AC اتوبوس و اختصاصی تور مدیر IRCTC خواهد شد که سفر با گردشگران در طول سفر است.

با توجه به Navratra دوره همه آماده به خدمت به مسافران خواهد بود پخته شده بدون پیاز و سیر. روزه مواد غذایی نیز در دسترس خواهد بود برای گردشگران از جمله – Sabudana khichdi میوه خوری سیب زمینی چات ،

وجود 360 اسکله در خواب طبقه و 330 اسکله در AC 3 ردیف کلاس.

علاقه گردشگران ممکن است انتخاب کردن SL کلاس بسته در هزینه از Rs.16065 هر فرد در حالی که AC کلاس بسته تومان هزینه خواهد شد.26775/- در هر فرد است.

بیشتر برای پوشش اماکن گردشگری از رامایانا مدار Srilanka همراه با هند رامایانا مدار یک add-on تور سریلانکا نیز راه اندازی شده است با محدود 40 کرسی تنها. علاقه گردشگران مورد نیاز خواهد بود به د مدیره رامایانا بیان توریستی قطار در 15 روز در چنای یعنی در آوریل 11, 2020 و از وجود این گردشگران گرفته خواهد شد در یک پرواز در کلاس اقتصاد سریلانکا هواپیمایی به کلمبو whereat گردشگران ارائه خواهد شد یک شب اقامت سه شب در سری لانکا در Kandy, Nuwara Eliya و نگمبو. این سری لنکایی پا خواهد شد علاوه بر این @ Rs.37800/- در هر فرد است. برجسته از این پا از سفر شامل سیتا ماتا Mandir Ashok Vatika, Vibhishana معبد معروف و شیوا معبد در Munneshwaram – Munnavari و خیلی بیشتر. سفر بازگشت خواهد بود رزرو شده توسط پرواز در کلاس اقتصاد از کلمبو به دهلی نو و گردشگران را به دهلی نو در 15 آوریل سال 2020 صبح زود.

آنلاین رزرو از این ویژه شری رامایانا بیان توریستی قطار در حال حاضر آغاز شده است. رزرو می تواند انجام شود از طریق وب سایت IRCTC www.irctctourism.com. علاقه گردشگران نیز ممکن است دیدار نزدیک IRCTC دفاتر / گردشگری تسهیل مرکز و یا هر گونه مجاز IRCTC عامل برای رزرو این تور است.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de