هند بازیکنان آگاه آنلاین فاسد, روش, سریع, به گزارش اکو رئیس

هند بازیکنان آگاه آنلاین فاسد, روش, سریع, به گزارش اکو رئیس – ورزشی

به روز شده: Apr 20, 2020, 09:39 IST | PTI | دهلی نو

“هر منطقه را به یک منطقهای سر آن را به عنوان تا به حال شده است گفت: پیش از آن. چند مناطق ندارد و منطقهای سران بنابراین ما پر خواهد شد از این پست” او گفت:

Indian Team. Pic /Getty Images

تیم هند. عکس /گتی ایماژ

تهدید آنلاین فاسد روش ایجاد نمی کند خیلی اضطراب به BCCI سر از فساد اداری واحد (هارمونیک) آجیت سینگ که می گوید: هند بازیکنان به خوبی آگاه از این طرز عمل از fixers و سریع به گزارش هر چیزی مشکوک شود. ICC هارمونیک سر الکس مارشال در مصاحبه با “گاردین” گفت که طولانی مدت مستند و بازیکنان مختلف با استفاده از پلت فرم رسانه های اجتماعی می تواند منجر به فاسد بودن روش ساخته شده و مردم باید با دقت آج. سینگ گفت: BCCI هارمونیک در کنترل است. “…ما بازیکنان ما آگاه در مورد راه مردم شما روش و طرز عمل از طریق رسانه های اجتماعی. ما باید به آنها گفت: “نگاه این است که چگونه آنها (بالقوه fixers و امثال) را به شما نزدیک” ، ” کهنه IPS افسر گفت PTI در یک تعامل است. “(آنها را) امتحان کنید و رفتار مانند یک فن و سپس سعی کنید برای دیدار با شما از طریق کسی که ممکن است آشنایی خود را,” او اضافه شده است. “به نحوی این عناصر را امتحان کنید و با لمس پایه با بازیکنان. بسیاری از آنها (هند بازیکن) هر زمان که آن اتفاق می افتد آنها را به ما گزارش است که من تماس بگیرید.”

بسیاری از بازیکنان با میلیون ها نفر از پیروان شده اند بسیار فعال آنلاین با Q و یک جلسه در توییتر تعاملی چت در instagram و Facebook live. بنابراین BCCI را هارمونیک تیم ردیابی آنلاین محتوا ؟ “هر آنچه که می توان ردیابی آنلاین ما انجام این کار است. اما بدیهی است که فیزیکی تایید بخشی از بیرون رفتن و چک کردن مکانها از سوال در زمان یک مستند” او در مورد مشکلات عملی است. “اما اگر چیزی می آید به ما اطلاع آن به صورت خودکار به پایگاه داده و پس از مستند است که ما به بررسی آن اگر نیاز ناشی میشود.” سینگ گفت: ساده ترین جنبه های ردیابی محتوای رسانه های اجتماعی است که آن را بیش از حد نیاز به نیروی انسانی. “چند مرد که می دانید شغل خود را می توانید آن را به خوبی” سابق DGP راجستان گفت. اما سینگ گفت که او در دو سال روی لئامت دادن همه زمان هند بازیکنان شده اند صادقانه و درست بسیار آگاه در مورد مسئولیت های خود را. “ما دشمنان از بازیکنان. بازیکنان و هارمونیک هستند یک تیم است. این افرادی که در حال تلاش برای فاسد آنها هستند که ما نیاز به پیگیری کردن.” او گفت که هر دو پیگیری رسانه های اجتماعی و فیزیکی تایید فاسد روش دارای مجموعه خود را از چالش است.

“کسانی که در تلاش بودند به فاسد بازیکنان با حضور فیزیکی و کسانی که با استفاده از جعلی شناسه در رسانه های اجتماعی دسته همگرا در برخی از نقطه,” او گفت:. “در هر صورت این همان فرد با یک ID جعلی است که تلاش می کند برای نزدیک شدن به بازیکن و یا با استفاده از کسی که از طرف او. بنابراین وجود یک الگوی همگرایی. یکی به دنبال هر دو خطوط,” او اضافه شده است. سینگ گفت: حتی بازیکنان سابق نزدیک اند هارمونیک زمانی که آنها پیدا کرده اند چیزی غیر معمول است. “شده اند وجود دارد چیزهایی که از بازیکنان فعلی و همچنین بازنشسته و بازیکنان. شده است وجود دارد اطلاعات از آنها. چیزهایی که آنها شک داشتند که نگاه مشکوک. “هر گونه اطلاعات مفید است. حتی اگر آن را یک هشدار اشتباه آن افزایش سطح آگاهی بازیکنان و همچنین به عنوان مهارت های تیم بررسی آن را” بازنشسته بالا, پلیس گفت:. وجود دارد برخی از ساختاری برنامه ای برای BCCI را هارمونیک که تنها دلیلی یک بار در حالت عادی برمی گرداند پس از COVID-19 بیماری همه گیر. “هر منطقه را به یک منطقهای سر آن را به عنوان تا به حال شده است گفت: پیش از آن. چند مناطق ندارد و منطقهای سران بنابراین ما پر خواهد شد از این پست” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de