هندی کبدی افسانه Anup Kumar, مذاکرات در مورد زندگی به عنوان یک پلیس در طول مستند

هندی کبدی افسانه Anup Kumar, مذاکرات در مورد زندگی به عنوان یک پلیس در طول مستند – ورزشی

منتشر شده در تاریخ: 29 مه سال 2020, 12:08 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Anup کومار نیز به طور فعال انجام نقش خود به عنوان یک بازرس پلیس برای هاریانا اداره پلیس شده است و در خدمت ملت در طول این دوره های دشوار از COVID-19

Anup Kumar

Anup کومار

سرد و متشکل Anup کومار شناخته شده است خود را برای نمایندگی از ملی کبدی تیم و پیروزی تاریخی به عنوان کاپیتان و در سال 2016 کبدی جام جهانی. Anup فعال بوده است و یکی از حامیان کبدی شده است و بخشی از معتبر Pro کبدی لیگ پس از آغاز به کار او به عنوان یک پیوست بازیکن و در حال حاضر مربی Puneri Paltan franchisee. او تا به حال استادانه حرفه ای به عنوان یک بازیکن و در حال حاضر با هدف آموزش جوانان برای انجام بهتر برای این ورزش است. Anup کومار نیز به طور فعال انجام شده خود را در نقش یک بازرس پلیس برای هاریانا اداره پلیس شده است و در خدمت ملت در طول این دوره های دشوار از COVID-19 اصرار مردم در منطقه خود را به ماندن در خانه و انجام بخشی خود را به عنوان یک شهروند این کشور است.

در حالی که صحبت کردن در مورد وظیفه پلیس در Vivo Pro کبدی هفتگی Instagram Live chat سری Beyond The Mat’, Anup گفت: “من شده اند ارسال شده در روری هاریانا و من سعی کنید برای رفتن در انجام وظیفه به عنوان آنجا که ممکن است به طوری که من می تواند کمک کند در زمین و متقاعد کردن مردم به ماندن در خانه. تنها درخواست من به همه این است که به دنبال دستورالعمل های دولت و در خانه بماند چرا که این تنها راهی است که ما می تواند جلوگیری از این مشکل است.”

Anup کومار اعتبارات مربیان خود را از CRPF برای کمک به او را به اکسل در این بازی و شروع کبدی حرفه ای. هدایت او کمک کرده است تا بازیکنان دیگر به بهبود بازی خود را و انجام بهتر و خود را خنک و آرام طبیعت در شرایط دشوار کمک می کند تا او را به تصمیم گیری بهتر. Anup کومار شده است بخشی از بسیاری از به یاد ماندنی مسابقات چند که او در سال 2016 کبدی جام جهانی.

در حالی که صحبت کردن در مورد هند را تعجب آور از دست دادن به کره جنوبی در سال 2016 کبدی جام جهانی, Anup کومار گفت: “با هر دست ما درس می گیرند, شخصا, من احساس می کنم من ساخته شده یک زن و شوهر از اشتباهات در طول بازی که می توانست هزینه های ما مطابقت آن انده اما ما مربی هرگز اميد خود را از دست نگه داشته و انگیزه ما است. ما در هر بازی پس از آن با اعتماد به نفس بیشتر و من می دانستم که ما تا به حال یک تیم فوق العاده است که می تواند برنده مسابقات”.

Anup کومار الهام بخش حرفه ای شده است و یک انگیزه برای بسیاری از جوانان, بسیاری از آنها نگاه کردن به او به عنوان یک مدل نقش به دلیل موفقیت خود را در بازی. Anup کومار شده است یک مدافع بزرگ از کبدی و او تلاش می کند برای قراردادن کیفیت خود را به تیم خود اعتقاد او در بازی راه حق احترام به مقامات و تصمیم گیری شتابزده در لحظات حیاتی است. او همیشه تلاش می کند خود را به نگه داشتن آرام و استراتژیک تصمیم گیری است که می تواند کمک به تیم خود را برای رسیدن به پیروزی.

Anup کومار مشاوره به جوانان در ‘Beyond The Mat’ گفت: “نظم و انضباط همیشه اول می آید حتی اگر شما یک بازیکن بزرگ شما نیاز به یک انسان خوب بودن با طبیعت است. جوانان امروزه سیستم عامل های مانند نرم افزار کبدی لیگ (PKL) که ما هرگز تا به حال از امکانات بهبود یافته است اما در حال حاضر ما شاهد این مشکلات در طول زمان ما و از این رو آنها باید مطمئن شوید که آنها منظم در حالی که بازی بازی. در حفظ و انجام کار سخت هدف برای تبدیل شدن به یک بازیکن بهتر و اگر شما بازی را با یک قلب خوب و نظم و انضباط شما ببینید مردم بیشتر توصیف بازی خود را.”

Anup کومار دریافت عشق از نقاط مختلف کشور در حالی که او صحبت کردن در Instagram و طرفداران ریخت و با خود پیام برای افسانه توصیف طبیعت او و حرفه ای و آنچه که او انجام داده برای کشور است. طرفداران نیز خواسته شد به سوالات مختلف در مورد او کبدی سفر آنچه که او احساس خود را در مورد بازی و چگونه او را به تبدیل شدن به یک افسانه در ورزش. Anup کومار پاسخ به تمام سوالات از طرفداران و همچنین روشن در سفارشی از بازیکنان ادای سوگند توسط mat در طول بازی.

Anup کومار میریزد نور در معروف “ادای سوگند توسط mat’ توسط بازیکنان در یک مسابقه “شما می توانید آن را یک سنت از انواع ما استفاده می شود برای دیدن سالمندان ما آن را انجام دهد و سپس ما آنها را به دنبال. حصیر برای همه بازیکنان است و مانند خدا و ما احترام حصیر بیش از هر چیز, بنابراین اگر یک بازیکن را لمس کرده است مدافع و مدافع آن را انکار می کند, ادای سوگند توسط mat به معنی است که او را به دروغ گفتن و مدافع ممکن است شناخته شده اند به دلايل مختلف آن را نشانه ای از او گفت که او در گفتن حقیقت است.”

Anup کومار است که توسط همه نامی حرفه ای به عنوان یک بازیکن کبدی برای هند یک مثال از میراث او را پشت سر گذاشت. در نقش یک مدل برای جوانان, Anup کومار شده است به عنوان مثال بزرگ از یک فرد ورزشی و هدایت مردم در مسیر درست با خود و اطرافيان. او نشان داده است که او یک قهرمان است هر دو خاموش و مت با خدمات خود را به این کشور به عنوان یک پلیس در جریان همه گیر.

سازمان دیده بان کامل مکالمه سابق هندی کبدی کاپیتان Anup کومار در vivo Pro کبدی هفتگی Instagram Live chat سری Beyond The Mat’

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net