در نوامبر 9th, 2019, Shafali شکسته بود Sachin Tendulkar’s دیرینه ضبط زمانی که او جوانترین هند به شدت در نیم قرن در کریکت بین المللی

The photo Shafali Verma shared on her Instagram page

عکس Shafali Verma مشترک در Instagram صفحه

نو جوان Shafali Verma تحقق رویای کودکی او از ملاقات با او بت Sachin Tendulkar زمانی که او با استاد بلستر در استرالیا. 16-year-old کلیک یک عکس با Sachin Tendulkar و آپلود آن بر روی Instagram حساب با قلب گرم شدن کره زمین پست.

“دلیل من در زمان این بازی بود چرا که از Sachin آقا. من تمام خانواده است نه فقط بت و اما به معنای واقعی کلمه او را پرستش. امروز یک روز خاص برای من است که من برای دیدار با قهرمان دوران کودکی من. این یک رویا به حقیقت می پیوندند برای من. @sachintendulkar” نوشت Shafali در caption به عکس.

در نوامبر 9th, 2019, Shafali شکسته بود Sachin Tendulkar را به مدت طولانی ضبط زمانی که او جوانترین هند به شدت در نیم قرن در کریکت بین المللی زمانی که او به ثمر رساند متخاصم 49-توپ 73 در مقابل غرب هند.

Shafali Verma خواهد بود در عمل در سال 2020 ICC زنان T20 جام جهانی به عنوان یک Harmanpreet Kaur-led تیم هند راه اندازی پیشنهاد خود را برای اولین بار عنوان قهرمانی جهان. گرفتن عمل در زندگی ستاره شبکه ورزش و Hotstar از 21 مارس سال 2020 به بعد.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im