کریکت هند برادری مردم را به رعایت ‘Janta مقررات منع رفت و آمد در مارس 22

کریکت هند برادری مردم را به رعایت ‘Janta مقررات منع رفت و آمد در مارس 22 – ورزشی

به روز شده: May 20, 2020, 13:37 IST | ANI | دهلی نو

مودی به حال به دادگاه تجدید نظر به شهروندان به دنبال “Janta حکومت نظامی” در تاریخ 22 مارس در نمایی از رمان شیوع کروناویروس

Shikhar Dhawan and KL Rahul

Shikhar Dhawan و KL Rahul

کریکت برادری در روز پنج شنبه از مردم خواست رعایت “Janta حکومت نظامی” ابتکار اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه شامل coronavirus.

Shikhar Dhawan در زمان به توییتر به نوشتن: “ما احترام PM @narendramodi او درخواست کرده است همه برای پایبندی به Janta مقررات منع رفت و آمد در مارس 22 با ماندن در خانه. ایمن ماندن از همه شما و مراقبت @PMOIndia #JantaCurfew #IndiaFightsCorona.”

مودی به حال به دادگاه تجدید نظر به شهروندان به دنبال “Janta حکومت نظامی” در تاریخ 22 مارس در نمایی از رمان شیوع کروناویروس.

“من به دنبال یک حمایت بیشتر از هر هموطنان امروز. این است که یک حکومت نظامی. Janta مقررات منع رفت و آمد به این معنی برای منع رفت و آمد اعمال شده توسط خود را. هر شهروند باید به دنبال Janta منع رفت و آمد در این یکشنبه, مارس 22 از ساعت 7 صبح تا 9 بعد از” مودی گفت: در سخنرانی خود به ملت.

هند مربی راوی بنارس نیز خواسته مردم را به رعایت Janta مقررات منع رفت و آمد.

“بیایید دست در دست با ما PM @narendramodi و رعایت #JantaCurfew در 22 مارس از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت IST. ما نیاز به نمایشگاه نهایت خویشتن داری را به عنوان یک ملت #IndiaFightsCorona @PMOIndia,” راوی بنارس توییتی.

از سوی دیگر Ravichandran Ashwin نوشت: “باور کنید یا نه کشوری مثل ما با یک میلیارد نفر از مردم نیاز به شنیدن آنچه که ما pm @narendramodi او فقط گفت: نه همه آنها به اندازه کافی ممتاز به دسترسی به اطلاعات است. #jantacurfew #CoronavirusOutbreakindia.”

هند رودخانه KL Rahul همچنین نگرانی خود را بیش از این گسترش COVID-19 و محور تلاش های قرار داده در توسط متخصصان پزشکی در کشور است.

“این تست برای همه و من سلام کاری که انجام شده توسط ما پزشکان و پرستاران و کادر پزشکی در سراسر کشور است. من مصرانه از همه به عنوان شهروندان مسئول به دنبال این اقدامات در جای خود قرار داده شده توسط دولت. امن و هشدار. #IndiaFightsCorona,” KL Rahul.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>