خرید رپورتاژ

هندی 2: Kamal Haasan, Kajal Aggarwal تسلیت به خانواده های قربانیان – سرگرمی

منتشر شده: فوریه 20, 2020, 16:57 IST | سرپرستان | چنای

سه نفر از این فیلم واحد در یک تصادف درگذشت هنگامی که یک جرثقیل سقوط کرد و بر روی آنها در حالی که ساخت یک مجموعه در روز چهارشنبه. حادثه اتفاق افتاده در EVP فیلم شهر در نزدیکی اینجا مجروح شدن نه دیگران.

Kamal Haasan

Kamal Haasan

پس از یک حادثه غم انگیز صورت گرفت در این مجموعه از هند 2, بازیگران, Kamal Haasan و Kajal Aggarwal را تسلیت گفتند.

سه نفر از این فیلم واحد در یک تصادف درگذشت هنگامی که یک جرثقیل سقوط کرد و بر روی آنها در حالی که ساخت یک مجموعه در روز چهارشنبه. حادثه اتفاق افتاده در EVP فیلم شهر در نزدیکی اینجا مجروح شدن نه دیگران.

کمال توییتی در تامیل: “امروز حادثه وحشتناک ترین, اگر هر گونه حادثه. من از دست دادن سه همکاران. بیشتر از من درد و غم و اندوه خانواده های داغدیده خواهد بود چند برابر. من در بخشی از بدبختی خود را به عنوان یکی از آنها است. من عمیق ترین همدردی خود را به آنها.”

بازیگر-تبدیل-سیاستمدار به روز رسانی در مورد کسانی که مجروح شدند و در حال گرفتن درمان است.

“من صحبت برای پزشکان به دنبال پس از حادثه دیدگان در بیمارستان است. کمک های اولیه ارائه شده است و درمان مناسب انجام شده است. اجازه دهید آنها را سحر امشب با این امید که آنها بهتر خواهد شد به زودی,” او گفت:.

Kajal در توئیتر خود نوشت: “کلمات نمی توان توصیف اندوه من احساس می کنم در غیر منتظره از دست دادن نابهنگام از همکاران من از شب گذشته است. کریشنا Chandran و Madhu. ارسال عشق و قدرت و عمیق ترین تسلیت من به خانواده خود را. خداوند به قدرت در این لحظه از ویرانی. #Indian2.

او افزود: “در خیلی شوک و انکار تروما از هیولا جرثقیل حادثه شب گذشته. همه از آن زمان بود و کسری از ثانیه برای زنده ماندن و نوع این صدای جیر جیر. که فقط یک لحظه. قدردانی. خیلی در یادگیری و درک ارزش زمان و زندگی است.”

یک “شوکه” Rakul Preet Singh اضافه شده: “شوکه به شنیدن در مورد حادثه در مجموعه ای از فیلم هندی 2′.. من حتی نمی دانم که چگونه به روند از دست دادن زندگی.. قلب من می رود به خانواده متوفی .. بسیار غم انگیز است.”

هندی 2 توسط کارگردان S شانکار.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط daymanagement/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف(بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im