هند را خراب کردن اقتصاد آن به سرعت اگر آن شديد مستند: سوئدی متخصص بهداشت به راهول گاندی

هند را خراب کردن اقتصاد آن به سرعت اگر آن شديد مستند: سوئدی متخصص بهداشت به راهول گاندی – اخبار

به روز شده: مه 27, 2020, 15:00 IST | ANI | دهلی نو

در حالی که خواستار یک نرم lockdown رویکرد در هند او پیشنهاد کرد که هند برای کاهش محدودیت ، آن را ممکن است, اما ماه ها طول بکشد تا به طور کامل بیرون آمدن از مستند او گفت:

A screengrab of Rahul Gandhi's video

یک screengrab از راهول گاندی تصویری

پروفسور یوهان Giesecke از موسسه کارولینسکا سوئد روز چهارشنبه ادعا کرد که هند را خراب کردن اقتصاد خود را بسیار به سرعت اگر آن را به حال یک شديد مستند.

این ادعا که سخت مستند ممکن است باعث اختلال رشد اقتصادی هند Giesecke در تعامل با کنگره رهبر راهول گاندی گفت: “در هند شما انجام بیش از آسیب خوب با سخت مستند اقدامات است. هند را خراب کردن اقتصاد خود را بسیار به سرعت اگر آن را به حال یک شديد مستند.”

در حالی که خواستار یک نرم lockdown رویکرد در هند او پیشنهاد کرد که هند برای کاهش محدودیت ، آن را ممکن است, اما ماه ها طول بکشد تا به طور کامل بیرون آمدن از مستند, او گفت:.

وی با انتقاد از کشورهای سراسر جهان برای داشتن هیچ پست-مستند استراتژی است.

تاکید بر این بیماری کرون متخصص بهداشت گفت که کروناویروس در حال گسترش مانند آتش سوزی در سراسر جهان است. “این بسیار خفیف بیماری است. نود و نه درصد افراد آلوده را بسیار کمتر و یا هیچ نشانه,” او اضافه شده است.

در ضمن Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت و بهداشت عمومی به رسمیت شناخته شده رسمی در تعامل با گاندی, نام برای یک نیاز به رفتن برای یک ‘تهاجمی’ COVID-19 تست برای ایجاد اعتماد به نفس در میان مردم است.

“زمانی که اقتصاد باز است و پس از مستند شما باید برای ایجاد اعتماد به نفس. وجود دارد نیاز به تهاجمی استراتژی تست در مناطق با خطر بالا” او گفت:.

او اظهار داشت که COVID-19 آخرین بیماری همه گیر در جهان اضافه کرد که “ما در حال ورود به سن از بیماری های همه گیر”.

جها گفت که کشورهایی مانند کره جنوبی و تایوان و هنگ کنگ را در پاسخ بهترین به COVID-19 همه گیر در حالی که ایتالیا و اسپانیا و آمریکا و انگلستان در پاسخ بدترین.

چند روز پیش که گاندی قلمه حال تعامل با سابق بانک مرکزی هند فرماندار Raghuram راجان و برنده جایزه نوبل Abhijit بانرجی به بحث در مورد مسائل مختلف مربوط به COVID-19 بحران است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>