هند در مقابل پاکستان در جنگ ها: از هند با شکوه شدید Pak سرعت حمله در سال 1992 Sachin را استادانه 98 در سال 2003

هند در مقابل پاکستان در جنگ ها: از هند با شکوه شدید Pak سرعت حمله در سال 1992 Sachin را استادانه 98 در سال 2003 – ورزشی

انتشار: May 03, 2020, 12:00 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

هنگامی که طرفداران در هند بحث کریکت درگیری بین هند و پاکستان هرگز دور از ذهن خود

Indian cricket fans cheer and wave national flags during the ICC Champions trophy match between India and Pakistan

کریکت هند طرفداران تشویق و موج پرچم ملی در طول ICC Champions trophy مسابقه بین هند و پاکستان

قبل از مسابقه وزوز از هند و پاکستان مسابقه و یا یک سری درام کاملا اوج هفته قبل دو تیم در واقع می رسند. اضافه کردن این عنصر از یک مسابقه بین دو cricketing نیروگاهی در جام جهانی و سطح نویز و پیش بینی زمین تب می رسد!

برای طرفداران کریکت در سراسر کشور, Star Sports India پیشرو پخش و “خانه کریکت” در حال حاضر ارائه Mauka شیدایی’, یک هفته فرصت را به بطور منظم احساس نه یکی از این cricketing جنگ بین هند و پاکستان از جمله ناخن جویدن در مسابقات از ICC جام جهانی و جام ملت های آسیا.

حماسه 1992 بنسون و هجز ICC جام جهانی را دیدم معرفی رنگ, لباس, سفید, توپ, سیاه و سفید صفحه نمایش سمت نور افکن و یک تغییر به فیلدینگ محدودیت و جام جهانی به عنوان ما آن را می دانستند برای همیشه لطفا برای تغییر. در سال 1992 در زیر چراغ های روشن از مقدس استادیوم کریکت در استرالیا تنها یک پیروزی از 5 بازی پاکستان شانس نگاه تلخ و نگاه کرد به احتمال زیاد از بودن زدم در مرحله گروهی خود را. این تیم پاکستان با وجود از دست رفته از خدمات اعتصاب کاسه وقار یونس تا به حال به اندازه کافی قدرت شلیک با کاپیتان عمران خان که توانایی حمایت وسیم اکرم (ص) و Aquib جاوید. این صحبت زیادی در مورد سرعت حمله متوقف شد توسط الهام گرفته از سمتی که بازی منظم کریکت و ضرب و شتم پاکستان به آسانی توسط 43 اجرا می شود. طرفداران می توانید لحن در به ستاره شبکه ورزش در 4 آوریل سال 2020 در 11:00 AM IST به بطور منظم احساس چنین حماسه برخوردهای از سال 1992 جام جهانی بین یکی از ورزشی ترین طبقه رقابت.

در همراهی با این اقدام طرفداران کریکت در سراسر کشور می توانید همچنین خیس کردن جو در مارس 5 و دوباره از سال 1996 جام جهانی برخورد بین دو رقیب گذر موقت سازمان ملل که آجی Jadeja راه اندازی یک حمله در برابر وقار یونس نسبت به پایان نوبت و شد یک پسر پوستر یک شبه. همان بازی نیز موجود احتمالا یکی از صحبت در مورد و دوست داشتم لحظات برای هر کریکت هند فن زمانی که پاکستان کاپیتان امیر سهیل خود را از دست داده سرد و اشاره به سمت Venkatesh پراساد پس از فوق العاده او برای مرز. هند pacer تحویل در خور پاسخ تمیز کردن سهیل در تحویل بعدی نشان دادن او در راه بازگشت به غرفه. از دست دادن کاپیتان جدا باعث پاکستان سقوط پنبه حلاجی و هند در نهایت برنده این مسابقه توسط 39 اجرا می شود.

در حالی که پاکستان باید یک رکورد برنده هنگامی که می آید به درگیری دو جانبه هند و نگه داشتن دست بالا در برابر حریفان بکشند وقتی که می آید به ICC و ACC مسابقات. مردان آبی در حال شکست نخورده برابر همسایگان خود را در ICC جام جهانی و جهان T20s برنده شدن در تمام 12 جلسات. در مقابل پاکستان انجام داد بهتر است در جام ملت های آسیا پیروزی در پنج بازی.

هنگامی که طرفداران در هند بحث کریکت درگیری بین هند و پاکستان هرگز دور از ذهن خود را. آن است که آیا پیروزی در Benson & Hedges نهایی جام حذفی در سال 1985 کمی استاد Sachin Tendulkar به 98 در یوزباشی در سال 2003 هند طرفداران نمی تواند بحث در مورد کریکت بدون آوردن هر گونه پیروزی خود را در مقابل قوس رقیب پاکستان است.

این ‘Mauka شیدایی’ هفته خواهد شد در حال حاضر این فرصت را به این طرفداران به بطور منظم احساس و بحث در مورد برخی از این بزرگ cricketing لحظات بین دو طبقه رقبا. یک هفته از unmissable کریکت هند برای هر فن که در حال حاضر این شانس را به بخشی از کریکت فرهنگ عامه و تماشای برخی از حماسه کریکت جنگ است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>