هند مجموعه به چهار هواپيمايی جت

هند مجموعه به چهار هواپيمايی جت – اخبار

منتشر شده در تاریخ: آوریل 16, 2020, 10:23 IST | سازمان | دهلی نو

اولین هواپیما به پرواز در برنامه ریزی شده است به سرنشین توسط افسر فرمانده از 17 طلایی فلش’ اسکادران همراه با یک خلبان فرانسوی آنها گفت:

Pic/ AFP

عکس/ AFP

در افزایش عمده به هند شلیک در هوا چهار هواپيمايی هواپیماهای جنگنده خواهد شروع به ورود در هند در ماه جولای پایان این سال از فرانسه است. تحویل این هواپیما بود که قبلا تصور می شده اند انجام می شود ممکن است در نهایت اما این به تعویق افتاد دو ماه در نظر COVID-19 وضعیت در هر دو کشور هند و فرانسه است. “چهار هواپیما از جمله سه دو سرنشینه مربی هواپیما و یک تک سرنشینه جنگنده خواهد شروع به ورود در پایان ماه ژوئیه در امبلا هوایی. مربیان باید دم شماره از سری RB افتخار نیروی هوایی رئیس RKS tony addison که نقش اساسی در تهیه هند بزرگترین-همیشه دفاع معامله برای 36 هواپيمايی هواپیماهای جنگی” دفاع از منابع گفت: ANI در اینجا.

اولین هواپیما به پرواز در برنامه ریزی شده است به سرنشین توسط افسر فرمانده از 17 طلایی فلش’ اسکادران همراه با یک خلبان فرانسوی گفتند. این هواپیما در راه خود را از فرانسه به هند خواهد بود refuelled توسط یک نیروی هوایی تانکر هواپیما در هوا قبل از آنها را به یک توقفگاه بین راه در خاورمیانه است. “از شرق میانه به هند وجود دارد خواهد بود یک mid-air سوختگیری انجام شده با IL-78 تانکر قبل از آنها به زمین در هند” شهادت” ،

منابع گفت که Rafales می تواند به طور مستقیم از فرانسه به هند است اما 10 ساعت پرواز شده است می تواند استرس زا نشسته داخل کابین خلبان. دسته اول از هفت هندی خلبانان نیز به پایان رسید آموزشی خود را در فرانسه هوایی در حالی که دسته دوم خواهد بود رفتن به فرانسه به عنوان به زودی به عنوان مستند اقدامات آرام در هر دو کشور.

پست مستند هند دریافت اولین محموله از تجهیزات از فرانسه زمانی که یک محموله فرود هواپیما در دهلی نو در هفته گذشته و تجهیزات بیشتر می رسند در آینده نزدیک. هند امضا کرده بود یک معامله به ارزش بیش از 60,000 تومان کرور روپیه با فرانسه در ماه سپتامبر 2016 به 36 Rafales برای پاسخگویی به شرایط اضطراری از نیروی هوایی هند.

Air Chief Marshal tony addison شد معاون هوایی کارکنان در آن زمان و هند به رهبری, تیم مذاکره برای معامله که بزرگترین تا کنون در شرایط پولی در هند. مسلح با دوربرد شهاب سنگ هوا به هوا موشک و پوست سر Rafales را به هند لبه بیش از دو پاکستان و چین در شرایط حمله هوایی قابلیت.

منابع گفت: هوا به هوا و هوا به زمین اعتصاب قابلیت های هواپيمايی نمی تواند همسان با چین و پاکستان و هواپیما به هند یک لبه بیش از رقبای.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de