هند باز: PV Sindhu, ساینا Nehwal سخت, قرعه کشی

هند باز: PV Sindhu, ساینا Nehwal سخت, قرعه کشی – ورزشی

به روز شده: May 06, 2020, 10:01 IST | PTI | دهلی نو

Sindhu یک سال 2017 برنده خواهد شد باز کردن مبارزات انتخاباتی خود را در برابر دلار هنگ کنگ چونگ فا نگن یی و انتظار می رود که به صورت هفتم دانه میشل لی کانادا در یک چهارم نهایی تور جهانی Super 500 مسابقات شروع مارس 24

PV Sindhu

PV Sindhu

سابق قهرمانان P V Sindhu و ساینا Nehwal شده اند دست روی حیله و تزویر تساوی در آینده Yonex هند باز باقی می ماند که تحت اسکنر در پی 29 مثبت رمان coronavirus موارد گزارش شده در کشور است. Sindhu یک سال 2017 برنده خواهد شد باز کردن مبارزات انتخاباتی خود را در برابر دلار هنگ کنگ چونگ فا نگن یی و انتظار می رود که به صورت هفتم دانه میشل لی کانادا در یک چهارم نهایی تور جهانی Super 500 مسابقات شروع مارس 24. ساینا که تا به حال ادعا کرد که این عنوان در سال 2015, چهره, چین تایپه را Pai یو پو در دور اول است و به احتمال زیاد برای دیدار با هشتم کشت کره ای سونگ جی هیون در دور دوم.

در المپیک لندن مدال برنز مسابقه در برابر زمان برای واجد شرایط برای چهارمین مستقیم بازی های المپیک است. در مردان مجرد دانه پنجم Kidambi Srikanth است که در تلاش برای فشار به بالای 16 آوریل 28 مهلت آن را به توکیو خواهد شد و مربع خاموش در برابر مقدماتی و انتظار می رود که به صورت هموطن Lakshya سن که بیش از حد باز خواهد شد در برابر مقدماتی. دانه سوم ب سای Praneeth که تقریبا مطمئن باشید از یک مکان در بازی های المپیک, چهره های همکار هندی در HS Prannoy در باز گرد.

Sameer Verma خواهد شد دیدار با تایلند Sitthikom Thammasin, Sourabh ورما در هفتم دانه وانگ تزو Wei از چین تایپه و Parupalli Kashyap چهره تایلند Khosit Phetpradab در دور اول. هفتم کشت مردانه دونفره جفت Satwiksairaj Rankireddy و Chirag شتی باز خواهد شد برابر ژاپن Takuro Hoki و Yugo کوبایاشی. این مسابقات خود را به نظر می رسد در شک و تردید با تعداد کل افراد مبتلا به کروناویروس در هند در حال بالا رفتن به 29 از جمله دو مورد در دهلی نو.

در پرتو توسعه دولت به حالت تعلیق در همه منظم ویزا/e-ویزا اعطا شده در و یا قبل از مارس 3 به اتباع ایتالیا, ایران, کره جنوبی, ژاپن, که هنوز به هند وارد شدند. دولت نیز 14 روز دوره قرنطینه اجباری برای افرادی که از جمهوری کره و ایران و ایتالیا به هند است. با توجه به مشورتی مسافران پس از رسیدن به طور مستقیم یا غیر مستقیم از چین, کره جنوبی, ژاپن, ایران, ایتالیا, هنگ کنگ, ماکائو و ویتنام و مالزی و اندونزی و نپال و تایلند و سنگاپور و تایوان باید تحت غربالگری پزشکی در بندر ورودی.

قرعه کشی از هند باز شامل shuttlers از بسیاری از این کشورها از جمله تعدادی از بالا, چینی, بازیکنان مانند او Bingjiao Shi Yu چی و لین دان که پاک شد به شرکت در آینده BWF World Tour مسابقات در اروپا است. بدمینتون انجمن هند (بای) که در تماس مداوم با دولت و به آن نیاز دارد دیده می شود اگر وضعیت این مسابقات یک رویداد مهم در توکیو صلاحیت تغییرات با توجه به وضعیت کنونی.

هفته گذشته BWF تا به حال گفت: در حال حاضر هیچ ¿برنامه را به هر گونه تنظیمات¿ به مقررات مربوط به توکیو بازی های تحصیلی دوره است. نگرانی خود را از گسترش سریع این ویروس مرگبار در حال حاضر مجبور به تعویق افتادن چهار مقدماتی المپیک حوادث تا کنون — Lingshui چین کارشناسی ارشد (25 فوریه تا مارس 1), ویتنام, بین المللی چالش (24-29 مارس 24-29) و باز (مارس 3 تا 8) و باز (مارس 26-29).

همه انگلستان باز قهرمانی (مارس 11-15) فصل اول تور جهانی Super 1000 مسابقات که تعداد نسبت به صلاحیت برای توکیو 2020 خواهد شد اما پیش بروید میزبان بدمینتون انگلستان گفت. اما ماه آینده بدمینتون قهرمانی آسیا منتقل شده اند از ووهان که کانون Covid-19 به پایتخت فیلیپین Manila, که همچنین میزبانی مخلوط تیم رویداد. آن را در حال حاضر برگزار می شود از مارس 21-26.

ویروس کشنده است که تا کنون به کشته شدن نزدیک به 3000 نفر و آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im