‘هند نیاز به یک Sachin Tendulkar در هر ورزشی به تبدیل شدن به یک المپیک قدرت’

‘هند نیاز به یک Sachin Tendulkar در هر ورزشی به تبدیل شدن به یک المپیک قدرت’ – ورزشی

به روز شده: Jun 25, 2020, 15:13 IST | سرپرستان | بمبئی

Sumariwalla صحبت می کند در مورد هند شانس در بازی های المپیک توکیو به علامت بین المللی المپیک روز در طول یک ستاره نکردم وبینار توسط سازمان ورزش برای همه

Sachin Tendulkar

Sachin Tendulkar

هند نیاز به یک Sachin Tendulkar در هر ورزشی برای رسیدن به آن رویای تبدیل شدن به یک المپیک, قدرت, معاون رئیس جمهور هند المپیک و فدراسیون رئیس فدراسیون دو و میدانی هند Adille Sumariwalla گفت: در روز سه شنبه.

صحبت در مورد هند شانس در بازی های المپیک توکیو به علامت بین المللی المپیک روز در طول یک ستاره نکردم وبینار توسط سازمان ورزش برای همه Sumariwalla افزود: “هر ورزش احتمالا در حال حاضر دارای چندین Sachin Tendulkars. اما هر یک از آنها نیاز به بستر مناسب برای به نمایش گذاشتن خود و یا استعداد او (و تبدیل شدن به قهرمان جهان).”

او موافقت کرد که پول ممکن است یا ممکن است نه فروش کشور, مدال, اما جامع اکوسیستم در ورزش قطعا انجام این کار در دراز مدت است. “ما نیاز به بهترین از هر دو سخت و نرم و زیرساخت ها به خصوص در سطح مردمی” او averred ستایش SFA تلاش به جای تاکید بر این جنبه.

ستاره و دیزنی هند را موکرجی سابق مدیر عامل شرکت CII ساخت هند بازی ابتکار عمل بیش از حد تحت فشار قرار دادند برای یک رویکرد پایین به بالا به سمت ورزش در هند تشویق کودکان به بازی را از سنین بدون هیچ گونه نگرانی بیش از حد در مورد رقابت.

“ورزش به عنوان مهم ریاضی و علوم. آن نقش حیاتی در کمک به یک کودک در یادگیری و رشد. آن است که احتمالا قوی ترین سلاح در ظهور یک کشور در حال توسعه مثل ما,” او گفت:.

وبینار تعدیل شده توسط SFA بنیانگذار ریشیکش Joshi دیدم یک تعداد انگشت شماری بین المللی اعضا بیش از حد.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK