هند متعهد به تور آفریقای جنوبی اگر COVID-19 همه گیر فروکش

هند متعهد به تور آفریقای جنوبی اگر COVID-19 همه گیر فروکش – ورزشی

به روز شده: مارس 22, 2020, 12:49 IST | PTI | دهلی نو

هند و آفریقای جنوبی می تواند در بازی سه T20 بین المللی در پایان ماه اوت به عنوان بخشی از یک قبل از “توافق” ارائه وضعیت ناشی از این بیماری همه گیر باعث بهبود قابل ملاحظه ای

Virat Kohli

Virat Kohli

با تعهد به تور آفریقای جنوبی در ماه اوت و پس از IPL به احتمال زیاد در ماه اکتبر BCCI به نظر می رسد آماده با آن سر گیری طرح آن را به عنوان منتظر COVID-19 بهبود وضعیت و کریکت به سر “به صورت جدی” پس از باران های موسمی. کریکت آفریقای جنوبی در روز پنج شنبه نشان داد که BCCI نشان داده است که “تمایل” به بازی سه T20 بین المللی در پایان ماه اوت. این بود که پس از هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Rahul Johri گفت که او انتظار دارد که این ورزش به راه اندازی مجدد پس از باران های موسمی. هند و آفریقای جنوبی می تواند در بازی سه T20 بین المللی در پایان ماه اوت به عنوان بخشی از یک قبل از “توافق” ارائه وضعیت ناشی از این بیماری همه گیر باعث بهبود قابل ملاحظه ای برای دولت در هر دو طرف به یک متهور.

این وسایل در حال حاضر اختصاص داده شده برای اواخر آگوست اما کریکت آفریقای جنوبی اقدام اجرایی ژاک Faul تشویق BCCI را “تمایل” گفت: هر دو طرف مخالف به داشتن این سری در تاریخ بعد. “هند می خواهد به افتخار آن توافق است. اگر آن را به تعویق افتاد شاید کمی بعد” Faul گفت: در طول یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه. “ما تا به حال بسیار خوب بحث با آنها (BCCI) ،” CSA اجرایی اضافه شده است.

یک BCCI رسمی خواست نامش فاش نشود گفت که این احتمال است که “وجود دارد” ارائه شده آنها تمام ترخیص از دولت هند است. “ما باید به بازیکنان برای تهویه اردوگاه در منطقه سبز. بدیهی است که اگر همه چیز در مسیر ما خواهد بازی در آفریقای جنوبی” این مقام PTI. BCCI موافقت دو جانبه این سری نیز به این معنی است که آنها را مجبور CSA را پشتیبانی اگر آنها می خواهند برای سازماندهی نقدی غنی IPL در ماه اکتبر-نوامبر پنجره به جای T20 جام جهانی.
با توجه به سرعت در حال تحول وضعیت CSA است تصریح کرد که این سری خواهد بود موضوع را به گواهی عدم سوء پیشینه از بالاترین مقامات هر دو کشور هند و آفریقای جنوبی است.

Faul گفت: آنها در حال حاضر آغاز روند به دنبال کسب اجازه از دولت آفریقای جنوبی. CSA مدیر کریکت Graeme Smith گفت: داشتن سری بدون تماشاگر است بسیاری از لجستیکی موضوع یا نه. “ما شده اند صحبت کردن به آنها و تعهد وجود دارد به سه T20s انجام می شود” اسمیت گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه.

“وجود دارد یک عنصر از حدس و گمان هیچ کس نمی داند چه چیزهایی خواهد بود در پایان ماه اوت. اما ما اعتقاد داریم که ما در یک جامعه-فاصله ورزشی و که ما می توانیم بازی در پشت درهای بسته,” او اضافه شده است. Johri در حالی که پرداختن به یک وبینار روز چهارشنبه به برخی از بینش به BCCI برنامه رفتن به جلو. “ما در حال رفتن به هدایت توسط دولت هند در تمامیت آن به هر حال دولت دستورالعمل چیزی است که ما دنبال…گذر موقت فعالیت به صورت جدی شروع می شود عملا تنها پس از فصل باران های موسمی” او گفت:.

هند موسمی فصل طول می کشد از ژوئن تا سپتامبر است. حدس و گمان وجود دارد که IPL ممکن است انجام شود در ماه اکتبر-نوامبر اگر T20 جام جهانی در استرالیا به تعویق افتاد. “¿امیدوارم همه چیز را بهبود بخشد و به ما بیشتر متغیر است که ما می توانیم کنترل و بر این اساس تصمیم گیری.” او همچنین بر بسیاری از مسائل تدارکاتی که در حال رفتن به محصول به دلیل جدید پروتکل های ایمنی برای به حداقل رساندن خطر عفونت.

“طعم IPL است که بهترین بازیکنان در سراسر جهان می آیند و بازی و همه متعهد به حفظ عطر و طعم آن. البته, آن است که رفتن به یک گام به گام روند بنابراین شما نمی توانید انتظار normalisation فردا,” او گفت:. “ما نیاز به عامل چه دولت مشاوره خواهد بود. در حال حاضر هیچ پرواز. در برخی از نقطه پرواز باز خواهد شد و همه نیاز به قرنطینه خود را قبل از بازی.

“چگونه است که تاثیر این برنامه به دلیل آن را به عنوان برنامه بسیار تنگ” او توضیح داد. 14-روز قرنطینه در حال صحبت کردن در مورد به عنوان یکی از اجباری اقدامات ایمنی است که به احتمال زیاد به یک تحمل کلی برنامه ریزی است. “بنابراین بسیاری از قطعات متحرک. گفت که ما خوش ماندن. امیدوارم وضعیت پست موسمی را بهبود بخشد و رویکرد ما این است که نقطه ای از زمان” Johri گفت.

او همچنین در لمس چالش های هیئت مدیره را در حالی که انجام هند طولانی داخلی نجومی که می رود از اکتبر تا مارس و ویژگی های بیش از 2000 منطبق است. “در این سناریو برنامه ریزی از کریکت داخلی باید به طور کامل relooked در آنجا که امروز وجود دارد این است که یک تیم است که می تواند سفر 50 کیلومتر به بازی در یک مسابقه یا 3000 کیلومتر به بازی در یک مسابقه,” او گفت:.

“همه نقش هر تیم دیگر در خانه و دور. در حال حاضر در این سناریو که در آن سفر محدود شده است که در آن بازیکنان ایمنی کارکنان پشتیبانی ایمنی از اهمیت زیادی برخوردار چگونه می توانم به شما انجام این لیگ?

“این یک بحث است که خواهد بود و گزینه های جالبی خواهد شد. نوآوری خواهد بود که کلید در این,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>