IND vs NZ | Virat Kohli: از مردم می خواهم ما را به این باور آن را از دست دادن عظیم

IND vs NZ | Virat Kohli: از مردم می خواهم ما را به این باور آن را از دست دادن عظیم – ورزشی

به روز شده: فوریه 24, 2020, 13:02 IST | سرپرستان | ولینگتون

“من فکر می کنم ما خودمان را پایین انبوه در نوبت اول با خفاش” Virat اضافه شده

India's captain Virat Kohli plays a shot during day three of the first Test cricket match between New Zealand and India at the Basin Reserve. Pic/ AFP

هند کاپیتان Virat Kohli نقش یک شات در طول سه روز از اولین آزمون مسابقه کریکت بین نیوزیلند و هند در حوضه رزرو. عکس/ AFP

هند کاپیتان Virat Kohli اعتراف کرد که کنار او بود outplayed نیوزیلند در باز تست که آنها را از دست داده با 10 ویکت اما اضافه کرد که او نمی خواهد فکر می کنم از آن به عنوان “یکی از گسترده” را به عنوان بسیاری از مردم می خواهند تیم را به این باور. سیاه کلاه کوبید هند در حوضه معکوس برای رفتن 1-0 پیش رو در دو سری بازی. “این یک بازی که در آن ما نشان نمی دهد به اندازه کافی رقابت است. در گذشته ما شناخته شده است که ما خوب کریکت حتی زمانی که ما از دست داده اند و ما در این بازی” Kohli گفت: در بعد از مسابقه پايه بلند كن بادي.

“من فکر می کنم ما خودمان را پایین انبوه در نوبت اول با خفاش,” او اضافه شده است. ارسال به خفاش پس از نیوزیلند برنده شیر یا خط, هند بودند دگرگون کردن ملال انگیز 165 در نوبت اول که در نهایت ثابت می تواند تعیین کننده باشد. نیوزیلند قادر به دریافت یک 183-اجرای منجر حسن نیت ارائه میدهد برخی از با ارزش پایین سفارش سهم خود را از batters.

سرب تبدیل به بیش از حد برای هند به عنوان ضربه زن آنها تنها می تواند مدیریت 191 در نوبت دوم خود را راه اندازی نه هدف اجرا شود که کلاه سیاه به دست آورد و بدون هیچ سکسکه. “ما باید درک کنند که ما در بهترین ما در بازی وجود دارد و هیچ شرم و آسیب در پذیرش آن است. تنها زمانی که ما این را قبول ما خواهد آمد در بازی بعدی با یک مقدار بهتر طرز فکر و خیلی بهتر از رقابت است که ما نشان داده اند به عنوان یک تیم. که به نمایندگی از تست تیم” Kohli گفت.

“ما می دانیم که ما را انجام نمی, اما اگر می خواهید مردم را به یک معامله بزرگ از آن را کوه از آن ما نمی تواند کمک کند آن را به عنوان ما نمی فکر می کنم مانند این که” کاپیتان گفت: در بعد از مسابقه تعامل رسانه ها. این بود که هند برای اولین بار از دست دادن در حال انجام تست دنیای قهرمانی. با وجود این شکست و هند و زیبا ماندن در بالای جدول امتیاز در حالی که در نیوزیلند نقل مکان کرد و به پنجمین نقطه.

هند کاپیتان گفت که او قادر به درک چرا یک آزمون مسابقه شکست باید به مانند پایان جهان برای تیم خود. “برای برخی از مردم ممکن است آن را پایان جهان, اما آن را نمی. برای ما این یک بازی کریکت است که ما از دست داد و ما در حرکت و نگه داشتن سر ما بالا” Kohli گفت.

“ما درک می کنیم که ما نیاز به بازی خوب به پیروزی نیز در خانه. هیچ cakewalk در سطح بین المللی به عنوان تیم خواهد آمد و به شما ضرب و شتم. شما آن را قبول و تعریف می کند که شخصیت ما به عنوان یک طرف,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de