Ind vs NZ T20I: Jasprit Bumrah, Rohit Sharma ستاره هند کامل 5-0 رفت و برگشت

Ind vs NZ T20I: Jasprit Bumrah, Rohit Sharma ستاره هند کامل 5-0 رفت و برگشت – ورزشی

منتشر شده در تاریخ: Feb 02, 2020, 17:36 IST | سرپرستان |

Navdeep Saini قرار دادن یک درب به کیوی’ جاه طلبی های برنده شدن حداقل یک بازی در این سری با داشتن تیلور, گیر افتاد, ازپشت

Indian players celebrate with the trophy after winning the fifth Twenty20 cricket match between New Zealand and India at the Bay Oval in Mount Maunganui. Picture/AFP

هند بازیکنان جشن با جایزه پس از پیروزی در پنجمین Twenty20 مسابقه کریکت بین نیوزیلند و هند در خلیج بیضی شکل در کوه Maunganui. عکس/AFP

هندی پیسرز رهبری Jasprit Bumrah اخراج هماهنگ برای کمک به هند اسکریپت بی سابقه 5-0 سری ماست مالی کردن با یک هفت پیروزی برابر نیوزیلند در پنجمین و آخرین T20I در اینجا در روز یکشنبه.

با این سری در حال حاضر در کیسه پس از آنها موفق به کسب چهار بازی از پنج بازی سری کاپیتان Virat Kohli تصمیم به استراحت در بازی نهایی با معاون Rohit Sharma منجر به اتهام. هند انتخاب به خفاش برای اولین بار سوار Rohit را پنجاه تا پست 163/3 در 20 اور.

Rohit بازنشسته صدمه دیده در 60 خاموش 41 تحویل (3×3 از 3×3 از) و پس از او دچار گرفتگی و در ابتدا تصمیم به ادامه تنها به زودی متوجه او دیگر نمی تواند اجرا شود. او نمی آمد به میدان با K. L. Rahul مصرف بیش از کاپیتانی خود درس نقش.

بی باک, درب بازکن, پنبه حلاجی شده در شماره 3 در این بازی رهبری از جلو همراه با Rahul که پچ بنفش ادامه داد: به عنوان او ساخته شده 45 خاموش 33 توپ (4×4 توسط ، 2×6) به هند ارسال شده به چالش کشیدن کل. پس از آن بود بیش به سرعت سه نفر از Bumrah که بازگشت جادویی آمار و ارقام از 3/12, Navdeep Saini (2/23) و Shardul Thakur (2/38) برای محدود کردن میزبان با وجود Shivam Dube بیش از رفتن برای 34 اجرا می شود.

تعقیب 164 برای پیروزی کیوی کاهش یافت به 17/3 قبل از راس تیلور (53) و تیم Seifert (50) با هم برای 99-اجرای چهارم wicket partnership. مارتین Guptill (2) اولین بار برای رفتن به دام افتاده در مقابل Bumrah. همکار, درب بازکن, Colin Munro (15) به دنبال کت و شلوار به عنوان او castled توسط واشنگتن Sundar.

تام بروس (0) به اجرا در وحشتناک مخلوط کردن بین او و Seifert قبل از Taylor بازی خود را 100 T20I پیوست wicketkeeper رودخانه و steadied چیز برای کلاه سیاه. نیوزیلند را تعقیب بال داده شد توسط Dube که به بیرون درز عظیم 34 اجرا می شود در بیش از 10 وادار Rahul به غم و اندوه خود تصمیم به او توپ.

Dube شد به پاک کننده گرفته شده توسط Seifert و تیلور به عنوان کیوی رسیده 98/3 نیاز به 66 کردن 60 توپ. Saini شکست ایستادن در 13th بیش از فقط پس از Seifert کردم به پنجاه داشتن او را گرفتار در midwicket توسط Sanju سامسون.

در آینده بیش از Bumrah پاک دگرگون Daryl Mitchell با یک اینچ-کامل نیویورکر آغاز شده و نیوزیلند سقوط. Shardul Thakur حذف Mitchell Ratzeshof و اسکات Kuggeleijn در همان بارها و Navdeep Saini قرار دادن یک درب به کیوی’ جاه طلبی های برنده شدن حداقل یک بازی در این سری با داشتن تیلور گرفتار در پشت. نیوزیلند به پایان رسید با 156/9 در 20 اور.

قبلا Rohit و Rahul کمک هند به چالش نمره. برای کیوی منظم کاپیتان کین ویلیامسون که بازی نمی کند آخرین T20I نیز با توجه به یک شانه خرده گرفتن تصمیم را در معرض خطر خود را با تیم Southee پیشرو در این بازی بیش از حد.

هند از دست سامسون زود کرالا رودخانه رها از فرصت دیگری برای تحت تاثیر قرار دادن تیم مدیریت به عنوان او موفق فقط دو اجرا از پنج توپ را قبل از گرفتار شدن توسط Mitchell Ratzeshof خاموش Kuggeleijn بود که انتخاب کنندگان با 2/25.

سامسون شکست خورده بود در آخرین بازی بیش از حد پس از فرصت داده شده برای باز کردن پنبه حلاجی شده است که خود را ترجیح داده و موقعیت. Rohit و Rahul سپس پیوست دست برای 88-اجرای دوم-جدا ایستاده که تشکیل شده از سنگ بستر از هند نوبت به آنها رسیده 84/1 در نیمه راه مرحله.

Rahul از دست رفته در نیم قرن به عنوان او به پیشرو خاموش Hamish بنت با Ratzeshof گرفتن ساده گرفتن در پوشش. Rohit آورده تا 21 T20 پنجاه در 35 توپ و خوب نگاه برای یکی از بزرگ بود اما او گرسنگی از حمله های درخشان, بنت, به عنوان او ساخته شده Shreyas Iyer کار سخت را برای اجرا در تاریخ 14 ، Rohit سپس دچار گرفتگی و تا به حال به من بدهید تا در نهایت پس از اینکه قادر به اجرای.

در فینال پنج اور هند فاقد قدرت ضربه به عنوان Iyer سخت به یک شکست نخورده 33 خاموش 31 توپ. Dube شکست خورده دوباره, برگزاری, به تام بروس در طولانی در خارج Kuggeleijn برای فقط پنج.

در پایان Manish Pandey آمار 4-توپ 11 به هند به 163/3.

مختصر نمرات: هند 163/3 در 20 اور (Rohit Sharma 60, K. L. Rahul 45; Scott Kuggeleijn 2/25); نیوزیلند 156/9 (راس تیلور 53 تیم Seifert 50; Jasprit Bumrah 3/12)

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de