خرید رپورتاژ

IND vs NZ | شین: نیوزیلند است که سخت به ضرب و شتم در خانه – ورزش

به روز شده: فوریه 19, 2020, 07:44 IST | Vimal کومار | ولینگتون

سابق کیوی بادپا شین می گوید در هند جدید-توپ جفت Mohammed Shami و Jasprit Bumrah کلیدی خواهد بود برای تست شدن در نیوزلند.

Jasprit Bumrah and Mohammed Shami

Jasprit Bumrah و Mohammed Shami

Wellington: هند تیم آمده اند به نیوزیلند با سرعت حمله بولینگ است که حسادت از جهان است. جدید-توپ همکاران Mohammed Shami و Jasprit Bumrah که دیده می شود به عنوان بزرگترین تهدید تا آنجا که سابق نیوزیلند بادپا شین نگران است.

“هر دو [شامی و Bumrah] در حال رفتن به عوامل کلیدی چون شامی است دگرگون درخشان از اواخر سراسر فرمت و Bumrah خواهد بود از جان گذشته برای جستن به عقب [پس از رفتن wicketless در ODI سری]. من فکر نمی کنم او دگرگون بد با توپ سفید. شما نمی توانید انتظار می رود او را به انتخاب درها تمام وقت” گفت: اوراق قرضه در روز سه شنبه.

این آزمون برای اولین بار از اینجا شروع می شود در روز جمعه و حوضه رزرو آزمون است که می رود به یک نبرد میان پیسرز. “من نمی خواهد انتخاب عنکبوتی که تار میتند در این مسیر است. من شگفت زده خواهد شد اگر نیوزیلند انتخاب عنکبوتی که تار میتند. آن را یک پیروزی-بازی شیر یا خط زمینه-نوع اول از زمین اگر چه من فکر می کنم هند بازی خواهد کرد [Ravindra] Jadeja” گفت: اوراق قرضه است که سرخپوستان بمبئی’ بولینگ مربی.

Shane Bondشین

با وجود تحقیر آمیز 0-3 از دست دادن خود را در آخرین سری آزمون در استرالیا, باند خوش بینانه در مورد نیوزیلند شانس از ضرب و شتم هند در آینده سری. “نیوزیلند است که سخت به ضرب و شتم در خانه. به تازگی آنها را ضرب و شتم انگلستان است. از آن خواهد شد یک محکم-سری رقابت به عنوان نیوزیلند باید تنوع زیادی در حمله بولینگ. نیل [واگنر] تست خواهد شد با توپ. [تیم] Southee کردم نوسان و [Kyle] Jamieson هر دو سرعت و نوسان است. آنها یک نوع متفاوت از بازی بولینگ واحد” گفت: باند که ادعا 87 درها در 18 آزمون نیوزیلند.

آن را نه فقط در هند بولینگ که تحت تاثیر قرار گرفته پیوند. قبل از امضای کردن Christchurch مبتنی بر پیوند گفت که هند پنبه حلاجی شده است که به همان اندازه خطرناک است. “[Cheteshwar] Pujara رفتن به کلید او به عنوان یک بازیکن. [دستها] Agarwal کردم یک شروع عالی برای حرفه ای اما از آن خواهد شد یک چالش برای او و بالا سفارش. و Virat من فکر می کنم همانطور که تاریخ نشان می دهد که به شدت. آن را با فرمت های مختلف اما نیوزیلند را تست او را با توپ” پیوند به این نتیجه رسیدند.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان