IND Vs NZ: هند علاقه مند به ارسال tailenders سریعتر

IND Vs NZ: هند علاقه مند به ارسال tailenders سریعتر – ورزشی

به روز شده: فوریه 29, 2020, 07:35 IST | Gaurav Joshi | Christchurch,

در اولین آزمون نیوزیلند گذشته سه ویکت اضافه 123 اجرا می شود از جمله یک حرفه ای-امتیاز بالا از 38 توسط شماره 11 ترنت Boult. آن منجر به کلاه سیاه به دست آوردن قابل توجهی سرب از 183 اجرا می شود.

Indian pacers Umesh Yadav (left) and Jasprit Bumrah bowl in the nets at Hagley Oval in Christchurch on Thursday. Pic/BCCI

هندی پیسرز Umesh Yadav (سمت چپ) و Jasprit Bumrah کاسه در شبکه در Hagley بیضی, Christchurch, در روز پنج شنبه. عکس/BCCI

در پایان از هند سر مربی راوی بنارس را در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه یک روزنامه نگار پرسید: اگر سرعت آس Jasprit Bumrah باید بولینگ بیشتر نیویورکی. “من به او بگویید که” پکتیا میباشد Shatri قبل از ترک. شاید وجود برخی از مواد مخدر در سوال. برای هند به نظر نمی رسد می دانم که چگونه به ضربه دم دور.

در اولین آزمون نیوزیلند گذشته سه ویکت اضافه 123 اجرا می شود از جمله یک حرفه ای نمره بالا از 38 توسط شماره 11 ترنت Boult. آن منجر به کلاه سیاه به دست آوردن قابل توجهی سرب از 183 اجرا می شود. کاپیتان Virat Kohli اعلام کرده بود در پایان بازی است که همیشه دشوار است برای مبارزه با به عقب پس از اذعان چنین بزرگ منجر شود.

سبز زمین در Hagley بیضی در اینجا به معنی شیر یا خط حیاتی خواهد بود و اگر هند در پایان دوباره آنها بیمار می توانیم به شما اجازه پایین تر منظور جمع آوری بحرانی اجرا می شود. بنارس گفت: مدیریت تیم صحبت کرده است در مورد برنامه های به دست کشیدن بیش از این پایین تر جهت. Bumrah دیده می شود به عنوان رفتن به سر و صدا دم با توجه به توانایی های خود را به کاسه نیویورکی. در طول Wellington آزمون Bumrah دگرگون تنها یک نیویورکر. با Ishant به احتمال زیاد از دوم آزمون, Umesh Yadav سرعت فراهم خواهد کرد هند یک گزینه جایگزین.

“از آن شده است یک مشکل برای ما در سال گذشته یا بیشتر. ما تا به حال چت است که چگونه به نگاه به بازی بولینگ در دم. یا ما بیش از تهاجمی و یا بیش از حد دفاعی در زمان. ما تا به حال چت در آن ما خواهد شد نگاه کنید به آدرس آن را در یک شیوه ای متفاوت,” بنارس اعلام کرد.

یکی از چیزهایی است که موظف است به خنثی هند است که با وجود اینکه در نیوزیلند برای بیش از یک ماه آنها را به تلاش برای مقابله با کیوی bowlers. بنارس در دفاع از تیم خود را با بیان تحول در بین فرمت های یک چالش و تست کریکت باید نگاه متفاوت از کوتاه فرمت های. او همچنین برای اولین بار به اعتبار نیوزیلند اما در همان احساس یک شکست بود چشم بازکن برای تیم خود.

“من همیشه بر این باورند هنگامی که شما در حال اجرا مانند ما یک تکان مثل این که خوب است به دلیل آن باز می شود طرز فکر خود را. هنگامی که شما در جاده هستند برنده تمام وقت و یا شما هنوز طعم شکست شما می توانید یک بسته طرز فکر ثابت و طرز فکر. در اینجا هنگامی که شما را دیده اند که چه اتفاقی افتاده است که خوب است وجود دارد فرصت برای یادگیری,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im