IND Vs NZ: اشتباه هندی ضربه تسلیم به پیسرز ترنت Karl تیم Southee

IND Vs NZ: اشتباه هندی ضربه تسلیم به پیسرز ترنت Karl تیم Southee – ورزشی

به روز شده: فوریه 25, 2020, 07:52 IST | Gaurav Joshi | ولینگتون

Virat Kohli اولین غریزه بود به اردک تحت کوتاه اما متوجه کندی از تحویل او تغییر ذهن خود را در نیمه راه از دفاع به حمله.

Hanuma Vihari is stunned after being bowled by NZ's Tim Southee during Day Four of the first Test in Wellington yesterday. Pic/Getty Images

Hanuma Vihari حیرت زده است پس از دگرگون توسط NZ تیم Southee در طول روز چهارم از آزمون برای اولین بار در ولینگتون دیروز. عکس/گتی ایماژ

Virat Kohli معتقد است که در وضوح و قصد. Half-hearted تلاش های او به زحمت و به ندرت می بینید بی تصمیمی در پنبه حلاجی شده. اما کاپیتان هند اخراج در دوم نوبت همواره سردرگمی میان هند پنبه حلاجی شده.

Kohli اولین غریزه بود به اردک تحت کوتاه اما متوجه کندی از تحویل او تغییر ذهن خود را در نیمه راه از دفاع به حمله. نتیجه این شد یک دل نیمه جلو شات که منجر به توپ بوسیدن دستکش و pouched توسط wicketkeeper.

پس از خرد کردن 10-جدا از دست دادن در دوشنبه Kohli اظهار داشت: “ما قطعا خیلی بیشتر مثبت است. وجود دارد بدون شک در مورد آن به خصوص در نوبت اول. ما سعی خواهد کرد و خود را پرتاب کنندگان تحت فشار و سعی کنید و آنها را به انجام کاری متفاوت به جای آنها ما را به انجام کاری متفاوت است.”

وجود دارد بدون شک زلاند نو دگرگون فوق العاده خوب و Kohli به درستی اذعان کرد که واقعیت است. Ajinkya Rahane و Mayank Agarwal شد دو ضربه زن که تعادل از حمله و دفاع راست از طریق بازی.

Rahane تلاش برای مختل

کالین د Grandhomme طول با در نظر گرفتن یک زن و شوهر از مراحل پایین زمین خاموش 13th توپ او مواجه شده است. اما خواهد بود که تنها زمان هر نوآوری محاکمه شد.

Cheteshwar Pujara موفق به شکستن قید و شاید انجام نمی به اندازه کافی برای برهم زدن نیوزیلند پرتاب برنامه. هند شماره 3 به ثمر رساند 11 خاموش 81 توپ در نوبت دوم و رفت و 31 توپ بدون به ثمر اجرا. حتی سخت ضربه Rishabh نفس نفس زدن بود و محافظه کار در نوبت اول نمره 11 خاموش 48 توپ در یک مرحله.

چالش بزرگ برای هند است که به تعادل راست. یک رویکرد Kohli قطعا نمی خواهند از تیم خود را به دقت و توجه. “من فکر نمی کنم محتاط بودن کمک خواهد کرد چرا که شما ممکن است توقف بازی عکس های خود را.

“شما شروع به شک که اگر حتی مجرد هستند نه آینده در آن شرایط چه خواهد شد شما انجام دهید ؟ شما فقط در حال انتظار برای زمانی که توپ خوب خواهد آمد و شما اخراج خواهد شد,” او گفت:.

هند ضربه نیاز به سرعت غلبه بر موانع روانی.

Kohli ممکن است بارها و بارها اعلام کرده اند که تیم فعلی حداقل در رابطه با خارج سر و صدا اما با پنبه حلاجی واحد قادر به ارسال 200 در هر نوبت آن است که شاید صدای درونی است که به نظر می رسید به یک عنصر از ناهماهنگی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de