خرید رپورتاژ

IND vs NZ: نمی توانید صبر کنید برای دریافت Virat Kohli را اعلام مناسب-دوباره ترنت Boult – ورزشی

به روز شده: فوریه 18, 2020, 16:03 IST | PTI | ولینگتون

هر کس می داند که چگونه بزرگ Virat است” Karl گفت: ارسال یک هشدار پس از فرود در پایتخت برای باز کردن آزمون

Trent Boult

ترنت Boult

Wellington: هیچ نیم اقدامات مناسب-دوباره نیوزیلند سرعت آن ترنت Karl که آماده برای به چالش کشیدن هند کاپیتان Virat Kohli در بازگشت خود را به بین المللی کریکت در دو سری تست شروع در اینجا در روز جمعه. Boult بود از عمل در شش هفته گذشته به دلیل شکستگی در دست راست او پایدار در طول روز بوکس آزمون برابر استرالیا و از دست رفته را محدود اور پا از هند و سری. بازگشت به قالب سنتی چپ-arm سریع کاسه ساز ساخته شده خود را اولویت های روشن پیش از این آزمون برای اولین بار.

“که شخصا چرا من بازی بازی برای بچه ها می خواهم که (Kohli) و آزمون خودم در برابر آنها, بنابراین من نمی توانم صبر کنید برای دریافت در گیر کرده. اما او یک بازیکن استثنایی. هر کس می داند که چگونه بزرگ او این است که” Karl گفت: ارسال یک هشدار پس از فرود در پایتخت برای باز کردن آزمون. نیوزیلند آخرین سری آزمون در استرالیا یک کابوس بود به عنوان آنها را از دست داده 0-3 و هند خواهد بود یک آزمون دشوار برای کلاه سیاه.

“آنها از یک طرف و آنها پیشرو ICC آزمون قهرمانی. آنها بسیار روشن در مورد چگونه آنها می خواستند به بازی بازی. این یک منحنی یادگیری دشوار در استرالیا. آن را خوب است برای دیدن که ما در نظر تندرست” گفت: Karl. حوضه رزرو پیگیری خواهد شد بسیاری برای seamers و در شرایط مساعد یک مکار مشتری مانند <url> را به اثبات می شود یک تعداد انگشت شماری برای مسافران است. “من آماده شدن برای یک جامد جدا. آن را به طور کلی بسیار خوب است در اینجا می رود و فاصله کامل (پنج روز). من لذت بردن از بازی در اینجا تاریخ است که در آن درگیر هستند و آن را برای رفتن به یک هفته هیجان انگیز ساخت. من نمی توانم صبر کنید برای دریافت وجود دارد گفت:” 30 سال است که گرفته شده 256 درها از 65 آزمون.

آن را خسته کننده برای او به سمت دریافت walloped 0-5 در T20 series اما هیجان انگیز را به زمانی که آن را کردم آن موجو در پس از آن یک dayers. سیاه کلاه برنده 3-0 در 50 بیش از فرمت. “من فکر می کنم آن است که آنچه در آن است. من درست کردم برای قرار دادن شش یا تا هفته پشت سر من و فقط پشت خودم به خارج وجود دارد و آیا چیزی که من” گفت: Karl که با گرم شدن توسط یک باشگاه بازی در منظره توپو زمین.

Boult آیا پیدا کردن یک بیت از طنز در خود آسیب است که برای او بیشتر از یک تصادف. “اگر من تا به حال به شکستن دست (این امر) احتمالا حق من یکی است. شکستن دست شما واقعا نمی دانید که چقدر شما از آن استفاده کنید مگر اینکه شما آن را شکستن” گفت: Karl. “من هل دادن در دراز مدت است. من فکر می کنم یک زن و شوهر از clubbies از Taupo واقعا لذت می برد که. این یک بعد از ظهر خوب” اضافه شده ریسر که نازل هشت اور در یک بازی دوستانه برای او در باشگاه دانشجویان.

در حالی که بولینگ نیست مشکل Karl امیدوار است که صید نمی کند تبدیل به یک موضوع است. “همه چیز را بسیار به خوبی پیش رفته اما نواز خواهد بود که بزرگترین مسئله برای من,” او گفت:. حرفه ای, Karl تا به حال به دروغ پایین به دلیل مصدومیت اما آن را نیز یک استراحت خوب به عنوان او و همسر لانا استقبال فرزند دوم خود را.

“با داشتن برخی از زمان به دور از بازی و داشتن پسر دوم من یک زن و شوهر از هفته پیش در آمد بسیار خوب زمان” گفت: Karl. مبارزه مناسب همه او می خواهد در حال حاضر است برای دریافت نگه دارید از یک kookaburra و یک چند به دم به Kohli و شرکت. “من گرسنه هستم به اینجا و نمی توانید صبر کنید به عقب بر گردیم در سفید و قرمز توپ در حال حرکت در اطراف,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de