IND vs NZ: همه را به خوبی برای هند در ولینگتون

IND vs NZ: همه را به خوبی برای هند در ولینگتون – ورزشی

به روز شده: فوریه 22, 2020, 07:43 IST | Gaurav Joshi | ولینگتون

نیوزیلند پاریس هاي Kyle Jamieson می فرستد هندی, بالا-جهت بسته بندی به عنوان بازدید کننده از دست دادن نیمی از سمت 122 در باران متاثر باز روز از سری آزمون.

Kyle Jamieson celebrates the wicket of India skipper Virat Kohli at Wellington yesterday. Pic/Getty Images

کایل Jamieson جشن جدا از هند کاپیتان Virat Kohli در ولینگتون دیروز. عکس/گتی ایماژ

دو توپ خوب و دو بی خردانه عکس خلاصه تا هند پنبه حلاجی شده در روز افتتاح اولین مسابقه تست در حوضه رزرو در اینجا در روز جمعه.

کاپیتان Virat Kohli (2) و Mayank Agarwal (34) بودند به جرم تلاش بی دقتی سکته مغزی در حالی که Prithvi شاو (16) و Cheteshwar Pujara (11) بودند گیرندگان از دو مطلق jaffas.

هند خواهد بود کمی نا امید از اتمام باران متاثر روز در 122-5 به این دلیل که زمین ندارد شیاطین به عنوان توسط بسیاری از پیش بینی کارشناسان است. بسیار به کرات از سطح سبز تبدیل شده بود قهوه ای در تکه های زمان مسابقه رو در جریان روز جمعه. رطوبت نیز نسخ سرعت از سطح به خصوص در ساعت اول.

هند ضربه کار کرده بود که رانندگی در حال افزایش بود و همیشه برای رفتن به مخاطره آمیز و تجمع اجرا می شود با لمس و یا براحتی با پوست ترکیب شده بود حالت از روز است. اما آن را دشوار است به کنترل غرایز طبیعی و حافظه به عنوان آشکار در شاو را اخراج. این یک رویای توپ توسط تیم Southee تبادل در وسط و ضربه زدن به بالا و خارج از بیخ و بن. منتقدان شد سریع به نقطه شاو شکست به حرکت پای خود را در اخراج او.

ضربه که نا امید هند مربیگری کارکنان بود که از کاپیتان. نیوزیلند بازی کرده بود در Kohli نفس و اغوا هندی, شماره 4 به تسلط از ابتدا. Kohli شده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی و یک شک و تردید او را همان اشتباه را دوباره در نوبت دوم.

کمی می توان گسله در مورد Pujara یا به حدی Hanuma Vihari. اما در همان زمان هر دو ضربه نیاز به آمده تا با یک استراتژی برای غلبه بر شیب دار جستن از پاریس Kyle Jamieson.

آگاروال و Ajinkya Rahane (پنبه حلاجی شده در 38) نشان داد که دقیقا چگونه به خفاش در حوضه ذخیره بشه. اواز یا موسیقی دو برابر بازی cover drive ترجیح می دهند به پانچ توپ به پایین به زمین.

برای نزدیک به سه ساعت Agarwal تقلید Rahane روش قبل از عجله ناگهانی از خون او را به تلاش برای مانع شدن مفصل گردنده جلو و یک شات است که منجر به گرفتن مستقیم به خوب پا. نیوزیلند برگزار بیمار بازی در تمام طول روز و بدون شک تکرار روش خود را دوباره در روز دو.

برای هند به پست رقابتی مجموع هر رودخانه نیاز به یک برگ از Rahane کتاب. آنها ممکن است دریافت توپ بد برای یک دوره قابل توجهی از زمان را به ثمر رساند دشوار خواهد بود اما کلید رونق صبر است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im