امتیاز خان Yaadon Ki Baaraat بازیگر گذر دور

امتیاز خان Yaadon Ki Baaraat بازیگر دور می گذرد – سرگرمی

به روز شده: May 17, 2020, 09:48 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

محبوب بالیوود بازیگر Imtiaz خان بود که به بازیگر تلویزیون Kruttika دسای در گذشت. به این دلیل است که هنوز شناخته می شود.

Kritika Desai Khan with husband Imtiaz Khan/picture courtesy: Kritika Desai Khan's Instagram account

Kritika دسای خان با امتیاز خان/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Kritika دسای خان Instagram account

امتیاز خان بود که در محبوب موسیقی, درام, Yaadon Ki Baaraat گذشت در سن 78. بازیگر ازدواج کرده بود به خوبی شناخته شده تلویزیون بازیگر Krutika دسای خان و این دو دارای یک دختر به تصویب رسید به نام عایشه خان.

این بازیگر دارای چند شات به یاد ماندنی فیلم از جمله Yaadon Ki Baaraat نور جهان Dharmatma و Dayavan در میان دیگران. بازیگر مشهور بود استعداد برای cinephiles. برادر او از اواخر بازیگر امجد خان از اواخر بازیگر جیانت و عموی بازیگر Shadaab خان و برادر Inayat Khan.

متولد به عنوان Zecharian خان بازیگر تغییر نام خود را به امتیاز خان قبل از ورود به بالیوود و ساخت آن را به عنوان یک ستاره است. برای uninitiated Imtiaz خان نیز مشغول به کار به عنوان یک مدیر در تئاتر اما بعد او پیوست فیلم به عنوان یک بازیگر. اگر چه او همیشه می خواستم برای مستقیم فیلم. امتیاز متولد شد و در 15 اکتبر سال 1942.

اشاره کرد بازیگر انجو Mahendroo به او در زمان Instagram account برای ارائه پیام تسلیت Imtiaz خان عبور و نوشت: “یک بار پس از یک زمان!!! در آرامش ابدی دوست من@Imtiaz خان [sic]”

جزئیات بیشتر در حال انتظار.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im