قابل توجه سفر راجو Anaspure: یک استراتژیست رسانه های بازیگر

قابل توجه سفر راجو Anaspure: یک استراتژیست رسانه های بازیگر – سرگرمی

منتشر شده در: Mar 31, 2020, 16:34 IST | همکاری محتوا |

Raju Anaspure دارای 10 سال تجربه گسترده ای از پروژه های ارتقاء

در امروز به سرعت در حال توسعه و دیجیتال ادراک سرگرمی و مدیریت رسانه, صنعت, یک ستاره در حال افزایش با چند استعداد و چندگانه مشخصات پایه Raju Anaspure است متولد شده همراه با یک شروع فوق العاده اش اقدام و مهارت است. Raju Anaspure کردم پر زرق و برق شروع با مراتی مگا busters مانند’ Ishkawala عشق ‘و ‘BABALAN’. نقش خود را در هر دو فیلم به شدت استقبال مینماید برای خود نقش مهمی در ‘BABALAN’ و به خوبی ذکر شده در رسانه ها همیشه.

پس از این او هرگز تبدیل شده است و دریافت یک دسته از فیلم خوب ارائه می دهد برای بازیگری خود را شخصیت. برخی از آنها در حال حاضر بر روی زمین و برخی در حال انتشار در آینده نزدیک. Raju بسیار حساس است و هشدار به بازیگر و محتاط در مورد خود فیلم نقش. جدا از حرفه بازیگری او نیز برنامه ریزی برای تولید جمعیت جدید دستگاه کشش رسانه ها شکل یعنی یک سری وب برای شهروندان. در حال حاضر خود را در حال کار بر روی اسکریپت.

Raju Anaspure 10 سال از تجربه گسترده ای از فیلم های توسعه پروژه است. او رفتار بسیار بزرگ بودجه و مگا بلوک شکن Movies like DuniyaaDari و Babalan. Raju Anaspure اجرا بسیار نوآورانه سبک و استراتژی های از فیلم ترویج کار شروع بازاریابی دیجیتال در آن است. Raju Anaspure است بازیکن برتر در مراتی فیلم روابط عمومی و بازاریابی برای بیش از 10 سال در حال حاضر. با توجه به موفقیت در روابط عمومی و بازاریابی و تبلیغات از فیلم مانند DuniyaaDari, SAIRAAT,BABALAN, KHWADA, KATYAR KALJAAT GHUSALI و ” آنی…دکتر KASHINAATH GHANEKAR..’, Raju و خانه خود را روابط عمومی و بازاریابی کار شده است بسیار پاداش و پذیرفته شده در این صنعت است.

مشتری محور Agency

Anaspure فیلم تبلیغاتی و رسانه های خانه تبدیل شده است بهترین نژاد در رسانه ها تبلیغات و روابط عمومی. امروزه بسیاری از فیلمسازان استخدام خدمات از MUHURAT تا پس از تولید تبلیغات و روابط عمومی با آژانس است.

Anaspure فیلم تبلیغاتی و رسانه های خانه است که با داشتن تخصص در دقیق تبلیغات رسانه انتخاب راهنمایی و مشهور مدیریت.

افراد مشهور, مدیریت بسیار طاقچه منطقه از تجربه و تخصص. مشهور انتخاب مناسب نام تجاری بسیار مهم است برای کسب و کار و آینده آن است. مشهور, چهره encashes حق اعالن داده شده و محصول یا خدمات انتخاب شده است .آن را باید مردم را به خرید برخی از درخواست تجدید نظر برای محصول; به طوری که برخی از کسب و کار تبدیل خواهد شد اتفاق می افتد برای این شرکت است.

از آنجا که از این خدمات ارزش افزوده بسیاری از فیلم سازان در حال نزدیک شدن به این آژانس در آستانه, پروژه خود را باز تنها.

که موسس و مدیر Anaspure فیلم تبلیغاتی و رسانه های خانه Raju تاکید بر استراتژی نام تجاری که واقعا رسیدن به کلاس واقعی از مخاطبان است. با مطالعه رفتار مشتری و همچنین اجرای کمپین های متعدد برای محصولات. مجموع شفافیت با نام تجاری فعالیت و مشتری شعار این سازمان در طول سال در حال حاضر. به عنوان آژانس را در مورد مراقبت از مشتریان آن را بالا بودجه سرمایه گذاری جنبه و همچنین نگرانی ها در مورد عرضه و تحویل آن به روابط عمومی ها و رسانه ها تبلیغات خدمات.

Anaspure فیلم تبلیغاتی و رسانه های خانه فراهم می کند کامل صورت کلید در دست پروژه خدمات در فیلم PR. نتیجه گرا رویکرد آژانس به مشتری رضایت و ارزش صرف پول خود را.

مطمئن باشید موفقیت استراتژی

در بازاریابی دیجیتال, هیچ نمایندگی دیگری در بازار موجود است مطمئن باشید نرخ تبدیل یا نسبت برابر مشتری هزینه های بزرگ در تبلیغات است.

اما به طور یکسان دیگران این آژانس منحصر به فرد و رویکرد حرفه ای و لمسی مشتریان هستند که توسط این سازمان در طول سال به دلیل موفقیت بسیار عالی نتایج جستجو در نام تجاری با یک لمس حس مسئولیت.

چرا که جدا از به طور منظم بازاریابی و تبلیغات کانال های از قبیل تلویزیون و رادیو و رسانه های چاپی و حمل و نقل تبلیغات بازاریابی دیجیتال پشتیبان برای محصول مورد نیاز است با پردار کامل استراتژی نام تجاری ، به استفاده از رسانه های اجتماعی برای بازاریابی و برندسازی مبارزه است که نیاز به backen با همه احتمال است. این ترکیب و اثبات کامل کار نه تنها تعامل با مشتری واقعی views اما آیا واقعا تولید برخی از جدی منجر بیش از حد. این است که با انجام مکرر یوتیوب ویدئوها, تبلیغات, Facebook و instagram تبلیغات و مبارزات انتخاباتی برای تبلیغات و بازاریابی از یک فیلم – به عنوان یک محصول اینجا.

Anaspure فیلم تبلیغاتی و رسانه های خانه می کند کارشناس خدمات دیجیتال از طریق روابط عمومی پیشرو در پورتال خبری و کامل می دهد رسیدن به بازار با نام تجاری و آگاهی است . این روابط عمومی دیجیتال فعالیت از طریق دست متخصص نتایج خوبی در رتبه بندی گوگل.

با 360 دست زدن به کار گراف از فیلم های تبلیغاتی و رسانه ای به خود بیشتر عشق و شور قادر رویای شطرنج بازیگری او است که به سادگی عالی و انجام شده است توقف بسیار پر انرژی قدر کار در این منطقه از سرگرمی است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im