IMPPA dispels شایعات از شوت راه اندازی مجدد می گوید: هیچ تصمیمی هنوز

IMPPA dispels شایعات از شوت راه اندازی مجدد می گوید: هیچ تصمیمی در عین حال – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 20, 2020, 20:37 IST | سرپرستان | بمبئی

هندی, عکس متحرک تولید کنندگان انجمن (IMPPA) اعلام کرد که تمامی این اخبار نادرست است و هیچ تصمیمی هنوز گرفته شده در این موضوع

John Abraham in Mumbai Saga. Image sourced from mid-day archives

جان آبراهام در بمبئی حماسه. تصویر منابع از اواسط روز بایگانی

زدودن گزارش می دهد که عکسبرداری از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در حال رفتن به شروع به زودی در بمبئی با یک مجموعه جدید از قوانین هندی, عکس متحرک تولید کنندگان انجمن (IMPPA) اعلام کرد که تمامی این اخبار نادرست است و هیچ تصمیمی هنوز گرفته شده در این موضوع.

گزارش های تایید نشده انجام شده بود دور از شب گذشته بویژه در واتساپ تعیین نام اداره حامل فدراسیون هند غربی سینمایی کارکنان (FWICE) و بیان کرد که تیراندازی از سریال های تلویزیونی باید شروع اطراف ژوئن پایان.

صدور یک بیانیه IMPPA جمهور TP Aggarwal توضیح داد: “به منظور بررسی صحت این اخبار به هیچ عنوان چنین تصمیم گیری هایی که تا کنون شده است به توافق همه تولید کنندگان’, انجمن, امضا خطاب به آقای Ashok Dubey, ژنرال وزیر FWICE که اطلاع داد که همه این اخبار و اطلاعات از جمله تصمیمات و دستورالعمل های در حال اجرا توسط FWICE کاملا غلط و بی اساس به هیچ عنوان چنین تصمیم گرفته شده است تا تاریخ. FWICE همچنین تایید کرد که هیچ تصمیم یا راهنما باید نهایی شود مگر اینکه تمام تولید کنندگان’ انجمن موافق به همان است.”

این بیانیه بیشتر بخوانید: “ما باید به اطلاع کلیه تولید کنندگان و هر کس دیگری در رابطه با این فیلم و سرگرمی صنعت است که هر گونه تصمیم گیری و یا دستورالعمل های مربوط به صنعت راه اندازی مجدد پس از Coronavirus و یا هر گونه ماده باید معتبر و پاینده تنها اگر همان است که هدف و تصدیق علاوه بر FWICE توسط همه تولید کنندگان’ انجمن از جمله رئیس جمهور از IMPPA.”

این گردش WhatsApp پیام به ذکر است که FWICE دستورالعمل صادر کرده است که یک بازرس و یک آمبولانس را باید در حال حاضر در هر مجموعه ای در هر زمان و هر چند تنها 50 درصد کارگران خواهد بود و مجاز به کار تولید کننده را مجبور به پرداخت همه کارگران است. این پیام اضافه شده است که اگر هر چیزی نامطلوب اتفاق می افتد به هر کارگر با توجه به coronavirus نگران تولید کننده را مجبور به پرداخت غرامت از 50 تومان lakh به کارگر را تحت تاثیر قرار.

IMPPA به خواست رسانه ها و هر عضو از فیلم تجارت به پرداخت توجه tpo این گزارش های تایید نشده و یا گسترش چنین اطلاعاتی به خصوص در جهانی همه گیر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de