مهم روز در ماه ژوئیه سال 2020: یک راهنمای ضروری خرما از ماه

مهم روز در ماه ژوئیه سال 2020: یک راهنمای ضروری خرما از ماه – اخبار

به روز شده: Jul 01, 2020, 16:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در اینجا یک لیست از روزهای مهم در ماه جولای است که یکی باید بدانید در مورد

Kargil Vijay Diwas is observed on July 26. File picture

کرگیل Vijay Diwas مشاهده شده در جولای 26. فایل تصویر

هند شناخته شده به عنوان زمین از جشنواره با بسیاری از مواقع جشن در فرقه های مختلف و جوامع است. انواع سنت ها و آداب و رسوم و طیف گسترده ای از باورها در شرایط مناطق و ایالات متحده به دنبال آن هستند در نقاط مختلف کشور است. دیگر از جشنواره ها که در هند جشن با شور و شوق و حتی رویدادهای مهم بین المللی نیز مشاهده شده در کشور است. با مجموعهای از روزهای مهم و رسمی رویدادهای آینده ژوئیه ممکن است به نظر می رسد به یک ماه مشغول!

در اینجا یک لیست از روزهای مهم در ماه جولای است که یکی باید در مورد می دانیم:

جولای 1

روز پزشک

در این روز مشاهده شده است به علامت مشارکتهای ارزشمند پزشکان است. با افزایش COVID-19 نفر در جهان و نمرات از پزشکان مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمانان برای مبارزه با این بیماری همه گیر در خط مقدم این روز نمی تواند هر گونه برجسته تر است.

حسابدار روز

روز جشن تاسیس موسسه حسابداران هند (ICAI) که به وجود آمد در سال 1949. آن است که جهان دومین حسابداری و امور مالی بدن.

جولای 2

بشقاب پرنده ها جهان روز

بشقاب پرنده ها جهان بعد مشاهده شده است به گسترش آگاهی در مورد وجود زندگی در خارج از زمین. این برای اولین بار جشن در سال 2001 توسط UFO بنیانگذار Haktan ترک akdogan.

جولای 11

جمعیت جهان روز

روز مشاهده شده است به تمرکز بر جدیت مسائل جمعیت در سراسر جهان است. رونق در جمعیت در نقاط مختلف جهان منجر به افزایش تقاضا در هر صنعت است که منجر به مشکلاتی مانند جنگل زدایی.

جولای 17

روز جهانی عدالت بین المللی

در نظر گرفته به عنوان یکی از مهم ترین روز در ماه ژوئیه روز جهانی عدالت بین المللی مشاهده شده است به رسمیت شناختن اهمیت بین المللی عدالت کیفری.

جولای 26

کرگیل Vijay Divas

روز جشن پیروزی سربازان هندی برای موفقیت ‘عملیات ویجی” پس از 60 روز جنگ در کرگیل یک شهر در قلمرو اتحادیه Ladakh. به عنوان جنگ به پایان رسید در این روز در سال 1999 هندی افتخارات سربازان شجاع که مبارزه برای کشور است.

ملی پدر و مادر بعد

به عنوان نام نشان می دهد, در این روز جشن به افتخار پدر و مادر خود را برای عشق بی قید و شرط خود را نسبت به کودکان و فداکاری آنها را برای آنها.

جولای 28

روز جهانی حفاظت

روز جهانی حفاظت جشن به درک اهمیت محیط زیست سالم است که کمک می کند تا در ساختمان پایدار جامعه برای نسل های آینده است.

جهانی هپاتیت بعد

روز مشاهده شده است برای ایجاد آگاهی در مورد اقدامات انجام شده توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی در سطوح ملی و بین المللی برای از بین بردن تهدید بالقوه و عواقب ناشی از هپاتیت از جهان است.

جولای 29

بین المللی ببر بعد

از سال 2010 به بعد است که مشاهده شده به تعهد و اقدامات لازم برای حفاظت از ببرها برای بهتر و متعادل اکوسیستم.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im