خرید رپورتاژ

Impersonator ارائه می دهد Aansh Arora نقش در Ek Tha Tiger 3 بازیگر فایل های شکایت – سرگرمی

به روز شده: مارس 18, 2020, 16:26 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بازیگر تلویزیون Aansh Arora ثبت شکایت علیه یک impersonator که به او پیشنهاد یک نقش در سومین فیلم از سلمان خان ببر حق رای دادن از طرف تولید خود را خانه.

Aansh Arora

Aansh Arora

Aansh Arora دارای یک شکایت پلیس در برابر غاصب تلاش برای گول زدن او ادعا او با این نسخهها کار برای سلمان خان فیلم. این Kasam Tere Pyar Ki بازیگر نزدیک شد برای ایفای نقش در فیلم Ek Tha Tiger 3 که خان گفته می شود تولید. هفته گذشته سوپراستار حال توییتی که بنر بود نه تستها برای هر فیلم و هشدار بازیگران مورد متقلب.

او خواسته تمام طرفداران خود را به این باور در هر شایعات. نگاهی به صدای جیر جیر خود را در اینجا:

و صحبت در مورد حادثه Arora گفت: سرپرستان, “او به من گفت که او را پیشرو در این مصاحبه از سلمان خان فیلم’ تولید Ek Tha Tiger 3 و آنها می خواستند به استماع من برای سرب نقش منفی. او در جریان من (در) شخصیت و داستان نیز هست.”

این بازیگر بیشتر نشان داد که او خواسته شد تا سفر خود را برای یک جلسه و استماع با مدیر Prabhu Deva در مارس 3. اما Shruti بعد از لغو این نشست گفت که مدیر مشغول بود و همچنین اطلاع داد Aansh که او تا به حال شده است شارت برای نقش منفی و بر اساس مشخصات خود را و فیلم ها.

خواسته در مورد جزئیات نقش او ارائه Aansh اطلاع داده شد که در آن نقش “آنتاگونیست اصلی است که کشتی گیر”, نشان می دهد, تصاویری از یک مکالمه دروغ گفتن با سرپرستان.

جعل آمد به نور در روز پنج شنبه زمانی که سوپراستار بالیوود سلمان خان در زمان به توییتر به صدور بیانیه ای که در آن او را قاطعانه رد هر گونه فیلم در ساخت در حال حاضر. این بازیگر همچنین هشدار داد از مصرف اقدام قانونی علیه impersonators.

“این روشن است که نه من و نه سلمان خان فیلم های در حال مصاحبه برای هر فیلم در حال حاضر. ما را استخدام نمی هر گونه مصاحبه عوامل برای هر یک از ما در آینده ، لطفا اعتماد نیست و هر ایمیل و یا پیام های دریافت شده توسط شما برای این منظور است. قانونی اقدام خواهد شد اگر هر حزب پیدا شده است با استفاده از دروغ SKF و یا نام من در هر غیرمجاز شیوه” سلمان گفته بود در توییتر خود کرد.

ستاره جیر عمل به عنوان یک چشم بازکن برای Aansh. “فقط وقتی دیدم سلمان خان صدای جیر جیر در این (موضوع) — که نه او و نه سلمان خان فیلم تولید شد بازیگر برای هر فیلم در حال حاضر — که من متوجه شدم (از حقیقت)” را به اشتراک گذاشت بازیگر تلویزیون که ساکن Ballinger. بازیگر یک شکایت پلیس در برابر غاصب در Oshiwara ایستگاه پلیس در روز بعد.

Aansh Arora است که نه تنها بازیگری که افتاده طعمه به جعل. چند روز پیش یکی دیگر بازیگر تلویزیون Vikkas Manaktala مشترک در Facebook چگونه یک impersonator تظاهر به از SKF تا به حال با نزدیک شدن به او را برای یک نقش در یک فیلم با عنوان Ek Tha Tiger 3.

“Impersonator هشدار… لطفا مراقب باشید… تعداد خاصی تعلق ندارد و به Dipti R شارما و شناسه ایمیل جعلی است… Skf.com است سلمان خان فیلم’ دامنه… لطفا نمی شود فریب خورده چنین impersonators.. #fakecasting #impersonator #becareful” نوشت Vikkas Manaktala در Facebook به اشتراک گذاشتن یک شماره تلفن و یک آدرس ایمیل.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان