آی به انتشار دوم موسمی هوا در ژوئن 1

آی به انتشار دوم موسمی هوا در ژوئن 1 – اخبار

به روز شده: Jun 01, 2020, 11:14 IST | سرپرستان | دهلی نو

هر سال آب و اداره مسائل LRF در دو مرحله — مرحله اول پیش بینی شده است که صادر شده در ماه مارس, در حالی که دوم صادر شده است در ماه ژوئن.

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

هند و هواشناسی بخش است که میله میله به موضوع مرحله دوم دوربرد هوا (LRF) برای جنوب غرب باران های موسمی در فصل بارش باران در روز دوشنبه.

وزیر, وزارت, علوم زمین را مختصر مطبوعات از طریق ویدئو کنفرانس آنلاین.

هر سال آب و اداره مسائل LRF در دو مرحله — مرحله اول پیش بینی شده است که صادر شده در ماه مارس, در حالی که دوم صادر شده است در ماه ژوئن.

در مرحله اول آن پیش بینی آی پیش بینی کرده بود عادی موسمی در این سال است.

“ما باید عادی موسمی در این سال است. کمی موسمی بارندگی در طول فصل موسمی 2020 انتظار می رود که 100 درصد آن دوره به طور متوسط با یک خطای +5 یا -5 درصد” مزاوان Rajeevan, زمین, علوم, وزیر گفته بود در 15 آوریل.

این آی پیش بینی کرده بود شروع موسمی در کرالا در ژوئن 1 در چنای در 4 ژوئن در حیدرآباد در تاریخ 8 ژوئن در Pune 10 ژوئن و بمبئی در ژوئن 11 و دهلی نو در ماه ژوئن 27.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de