آی: کم فشار بیش از دریای عرب به شدت به ‘طوفان بهداشت حرفه ای’ به زودی

آی: کم فشار بیش از دریای عرب به شدت به ‘طوفان بهداشت حرفه ای’ به زودی – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 31, 2020, 12:06 IST | سرپرستان | دهلی نو

یک منطقه کم فشار و افسردگی هستند دو سطح برای اولین بار در آی هشت دسته مقیاس مورد استفاده برای طبقه بندی خاک بر اساس شدت

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

یک منطقه کم فشار تشکیل بیش از دریای عرب و Lakshadweep است به احتمال زیاد به تشدید بیشتر به یک سیکلون طوفان و رسیدن به ساحلی ایالت ماهاراشترا و گجرات هفته آینده هند هواشناسی بخش (آی) گفت: در روز یکشنبه. سونیتا دوی مسئول طوفان در آی گفت: “یک منطقه کم فشار تشکیل شده بیش شرقی و مجاور مرکزی شرق دریای عرب و Lakshadweep منطقه است. آن است که به احتمال بسیار زیاد به تمرکز به افسردگی در طول 24 ساعت آینده و تشدید بیشتر به یک سیکلون طوفان پس از آن در طول 24 ساعت.” او افزود: “این احتمال وجود دارد به حرکت و نزدیک به شمال و رسیدن به نزدیکی شمال ماهاراشترا و گجرات سواحل توسط 3rd ژوئن.”

یک منطقه کم فشار و افسردگی هستند دو سطح برای اولین بار در آی هشت دسته مقیاس مورد استفاده برای طبقه بندی خاک بر اساس شدت خود را. آب و هوا اداره گفت که دریا وضعیت خواهد بود بسیار خشن و توصیه ماهیگیران به سرمایه گذاری به دریا تا 4 ژوئن. این هوا سنگین و بسیار سنگین و بارش باران در جنوب ساحلی, Maharashtra در ماه ژوئن 2-4 در سواحل شمال در ماه ژوئن 2-3 و در گجرات دامان و دیو و تامي و ناگار هاولی در ژوئن 3-5.

آی گفت که تحت تاثیر احتمال تشکیل یک کم فشار سیستم بیش از دریای عرب, شرایط تبدیل خواهد شد مطلوب از ژوئن 1 برای شروع موسمی بیش از کرالا. ورود تاریخ به صورت موسمی در کرالا است که در سراسر تاریخ 1 ژوئن هر سال و در ماهاراشترا حدود 10 ژوئن. روز شنبه, خصوصی پیش بینی آژانس ادعا کرد که موسمی در حال حاضر آمار کرالا اما این اظهارات به سرعت خود را به موقع توجه کرد توسط وزارت علوم زمين.

“اخبار در مورد موسمی شروع بیش از کرالا در رسانه های اجتماعی درست نیست. موسمی وارد کرده است بیش از کرالا. بزرگترین دشمن دانش است نه جهل آن است که این توهم را از دانش یک”استفان هاوکینگ” saidAMadhavan Rajeevan, وزیر, وزارت, علوم زمین. Kuldeep Srivastava سر از آی را در منطقه پیش بینی آب و هوا مرکز گفت که تشکیل یک کم فشار سیستم در دریای عرب و حرکت آن به سمت ساحل گجرات را به ارمغان خواهد آورد رطوبت به دهلی شورای ملی مقاومت و شمال غرب هند از ژوئن 3.

دو طوفان در حال تشکیل بیش از دریای عرب یکی نهفته است سواحل آفریقا است و به احتمال زیاد به حرکت بیش از عمان و یمن در حالی که دیگر قرار داده شده است نزدیک به هند است.

توسعه می آید تقریبا ده روز پس از ‘Amphan’ کوبیده چهار منطقه بنگال در شدیدترین طوفان در این منطقه در یک قرن که در سمت چپ 86 نفر کشته و رندر ده میلیون نفر بی خانمان.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>